Szukaj

Gabi Drzewiecka o stresie przed startem nowego „Big Brothera”: „Jeśli się pojawia, to jest spowodowany…” [WIDEO]

Gabi Drzewiecka Big Brother

Gabi Drzewiecka Big Brother

Gabi Drzewiecka została prowadzącą Big Brothera. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszą jej przed startem nowej edycji show. Czego obawia się najbardziej?

Już 13 września wystartuje nowa edycja Big Brothera. W związku z tragicznymi wydarzeniami, jakie 18 sierpnia miały miejsce na jeziorze Kisajno, z dalszego prowadzenia programu wycofała się Agnieszka Woźniak-Starak. Jej miejsce z dnia na dzień zajęła Gabi Drzewiecka.

Zobacz: Gabi Drzewiecka skomentowała przejęcie “Big Brothera” po Agnieszce Woźniak-Starak. Piękne słowa

Dziennikarka muzyczna i jedna z wschodzących gwiazd telewizji opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką o przygotowaniach do roli głównej prowadzącej Big Brothera. Co ją najbardziej stresuje?

Ja myślę, że ten stres, jeżeli on się pojawia, to jest spowodowany okolicznościami, w których to wszystko się będzie działo. Natomiast jestem szczęśliwa, ciekawa, pełna nadziei, tak sobie myślę.

Gabi Drzewiecka opowiedziała nam o tym, jak współpracuje się jej z Filipem Chajzerem. Z opowieści dziennikarki jasno wynika, że we dwoje tworzą dream team TVN-u:

Wszystkich odcinków nie widziałam, ale częściowo oglądałam. Ja zawsze kibicowałam Agnieszce więc byłam ciekawa jak to będzie wyglądało. Więc wiem o co chodzi. Z Filipem prowadziliśmy razem „Dzień Dobry TVN”, mieliśmy okazję prowadzić różne Sylwestry, Sopoty. Zawsze nam się bardzo dobrze prowadzi razem, wiemy, czego możemy się po sobie spodziewać, tak więc myślę, że jest to bardzo udana współpraca.

Czekamy na premierowy odcinek Big Brothera. To właśnie wtedy poznamy wszystkich uczestników nowej edycji. Na razie TVN ujawnił nazwiska trzech kandydatów, spośród których jeden dołączy do stałej obsady. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj: Big Brother 2”: Znamy pierwszych trzech uczestników! Kim są i jak wyglądają?.

 


Gabi Drzewiecka – Bal TVN 2019, kreacja: Madonna Fashion Collection

Gabi Drzewiecka – Bal TVN 2019, kreacja: Madonna Fashion Collection

Gabi Drzewiecka - jesienna ramówka TVN 2019

Gabi Drzewiecka - jesienna ramówka TVN 2019

Gabi Drzewiecka - prezentacja kolekcji Local Heroes

Gabi Drzewiecka - prezentacja kolekcji Local Heroes

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×