Szukaj

Piękny gest prowadzących Big Brother – w ten sposób okazali swoje wsparcie dla Agnieszki Woźniak-Starak. Wzruszające [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak - Big Brother

Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer w niezwykły sposób okazali wsparcie Agnieszce Woźniak-Starak. Podczas premierowego odcinka programu Big Brother, po ostatniej przerwie, wystąpili z literami AWS na ubraniach. Jak to skomentowali? Zobacz wideo.

W piątek, 13 września ruszyła druga część Big Brothera. W poprzedniej edycji jedną z prowadzących była Agnieszka Woźniak-Starak, teraz zastąpiła ją Gabi Drzewiecka i u boku Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera witała przybywających do domu nowych uczestników.

Zobacz: Big Brother 2 wystartował. Nowi mieszkańcy wprowadzili się do Domu Wielkiego Brata

Agnieszka Woźniak-Starak uhonorowana w Big Brother 2

Show rozpoczął się w cieniu tragicznych wydarzeń, które miały miejsce kilka tygodni wcześniej. Poprzednia prowadząca program, Agnieszka Woźniak-Starak, w tragicznych okolicznościach straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Jej koledzy z planu Małgorzata Ohme, Filip Chajzer oraz Gabi Drzewiecka, znaleźli wzruszający sposób, żeby okazać jej wsparcie.

Po ostatniej przerwie pojawili się z literkami AWS na ubraniach. Taki mały, symboliczny gest, a jak wzruszający i chwytający za serce. Małgosia Ohme przypięła literę A, Gabi – W, a Filip – S. 

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka upamiętnili Agnieszkę Woźniak-Starak

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka upamiętnili Agnieszkę Woźniak-Starak

Zobacz: Big Brother: Edyta Górniak przyćmiła uczestników! Wyglądała jak milion dolarów!

Agnieszka Woźniak-Starak – słowa do prowadzących Big Brothera

Wcześniej tego samego dnia Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała post, pierwszy od czasu tragicznych wydarzeń, w którym kilka słów skierowała do prowadzących program.

Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ????

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Małgorzata Ohme i Gabi Drzewiecka komentują wpis Agnieszki Woźniak-Starak

Do wpisu Agnieszki w rozmowie z Jastrząb Post odniosła się Małgorzata Ohme. Przyznała, że podczas premierowego odcinka programu Big Brother chcieli pokazać, że są myślami z Woźniak-Starak:

To jest klasa Agnieszki. Wiem, że ona jest sercem z nami. Jeśli widzieliście, mieliśmy literki A-W-S, każdy z nas. Jesteśmy Agnieszka myślami z Tobą. Każdy z nas.

Wśród prowadzących z przyczepioną literką, była też Gabi Drzewiecka. Jak skomentowała wpis Agnieszki Woźniak-Starak?

Przed chwilą o nim usłyszałam i się popłakałam, ale muszę go przeczytać, bo jeszcze tego wpisu nie widziałam. Przekazano mi, że Aga się bardzo cieszy, że ja to prowadzę program. Dostałam też wiadomość od Agi managerki, że trzymają za mnie kciuki. Jest to dla mnie bardzo ważne, bardzo wzruszające.

Drzewiecka przyznała też, że Woźniak-Starak to osoba, na którą zawsze mogła liczyć:

Agę bardzo lubię i zawsze to powtarzałam, że mi dawała mnóstwo wsparcia. Uważam, że jest to jedna z najbardziej niesprawiedliwie potraktowanych przez publiczność osób, bo zawsze dostawała sporo negatywnych komentarzy. A jest to jedna z najbardziej życzliwych i kochanych osób w show-biznesie. Osoba, która naprawdę szanuje wszystkich, z którymi pracuje. Tym bardziej było mi przykro, że taka sytuacja się zdarzyła i że ona nie mogła poprowadzić programu, który chciała bardzo prowadzić.

Cała rozmowa poniżej.

 

 

Zobacz: Pierwszy uczestnik programu „Big Brother 2” ujawniony. Wygadał się na Instagramie


Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka upamiętnili Agnieszkę Woźniak-Starak

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka upamiętnili Agnieszkę Woźniak-Starak

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka upamiętnili Agnieszkę Woźniak-Starak

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka upamiętnili Agnieszkę Woźniak-Starak

Małgorzata Ohme - literka A, Big Brother 2

Małgorzata Ohme - literka A, Big Brother 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×