Szukaj

Big Brother: Madzia, Małgorzata Ohme i Gabi Drzewiecka wskazały swoich faworytów. Każda stawia na kogoś innego [WIDEO]

Ohme, Madzia, Gabi Big Brother

Ohme, Madzia, Gabi Big Brother

Małgorzata Ohme, Madzia Wójcik i Gabi Drzewiecka wskazali swoich faworytów drugiej edycji Big Brohtera. Komu kibicują? Którzy uczestnicy zrobili na nich największe wrażenie? O to zapytała ich nasza reporterka.

Big Brother rozpoczął się z przytupem. W piątek, 13 września, poznaliśmy całą finałową siedemnastkę, która najbliższe tygodnie spędzi w zamkniętym domu naszpikowanym kamerami. Przy tej okazji zapytaliśmy gwiazdy związane z programem o to, kto ich zdaniem ma największe szanse na karierę i kto najbardziej namiesza w trakcie trwania drugiej edycji reality-show.

Zobacz: Big Brother: Karolina Włodarska w ostatniej chwili zrezygnowała. Tuż przed programem doszło do tragedii

Małgorzata Ohme na razie nie chce nikogo oceniać, ale jest szczgólnie ciekawa kilku konkretnych uczestników:

Już nie jestem taka skłonna do wydawania przedwczesnych osądów, bo tak się zmieniały nasze opinie, oni się ujawniali w trakcie programu. Na razie widzę ich jako grupę, która weszła, o której mamy jakieś wyobrażenia, marzenia. A co się wydarzy, to porozmawiamy za trzy miesiące. Teoria pierwszego wrażenia jest prawdziwa, ale nie w przypadku Wielkiego Brata. Wielki Brat jest po to, aby nie miało ono najważniejszego znaczenia. My ich widzimy w intymnych warunkach, obdartych z autoprezentacji. A Wielki Brat ma na celu zedrzeć te szaty i zobaczyć, kto siedzi w środku. Podobało mi się kilka osób, podobają mi się bliźniaczki i strasznie jestem ciekawa tego eksperymentu, dwóch takich samych osób w domu Wielkiego Brata, podoba mi się ten chłopak z długimi włosami. Bardzo fajny Wasilij, strasznie fajna energia. Ta grupa jest bardzo  interesująca, jest bardzo barwna, nie tylko w sensie wielokulturowości, ale także na poziomie osobowości.

Jak uczestników oceniła Gabi Drzewiecka?

Ja mam wrażenie, że wszyscy zostaną zauważeni. Jest to szeroki wachlarz osobowości. Każdy z mieszkańców ma wyraziste pasje, charakter, poglądy. Są zróżnicowani kulturowo. jest to bardzo ciekawy komplet ludzi. Jest kilka postaci, które się bardzo wyróżniają. Na pewno mamy Karolinę – lidera. Kto dalej przejmie pałeczkę, to zobaczymy, jak to będzie wyglądało.

Kto zapadł w pamięci Madzi Wójcik – zwyciężczyni pierwszej edycji show?

Zapadła mi w pamięć Wietnamka. Bardzo fajna. Później też Ola była taka młoda, ona powiedziała coś szokującego. Na początku była związana z kościołem, potem powiedziała coś o seksie, więc przez to jest zapamiętana dość. Też Natalia ze względu na to, że jest lesbijką i nawet ludzie, którzy siedzieli obok mnie, nie wiedzieli, czy to kobieta czy mężczyzna, więc jest to ciekawe, jak inni uczestnicy ją przyjmą. Mam nadzieję, że obejdzie się bez dram i będzie wszystko fajne i tolerancyjne.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Big Brother 2: Natalia Dawidowska w domu Wielkiego Brata zrobi niemałe zamieszanie. Co wiadomo o uczestniczce?


Mateusz Sławiński - Big Brother 2

Mateusz Sławiński - Big Brother 2

Malwina Ha - Big Brother 2

Malwina Ha - Big Brother 2

Vasileios Tomazo - Big Brother 2

Vasileios Tomazo - Big Brother 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×