Szukaj

Beata Sadowska stosuje szybki detoks, po którym znika w oczach. Oto jej sekret

Beata Sadowska o diecie

Beata Sadowska o diecie

Beata Sadowska smukłą sylwetkę i młody wygląd zawdzięcza nie tyle diecie, ile postowi, który stosuje od lat. Dziennikarka podzieliła się swoim sekretem w rozmowie z naszą reporterką.

Beata Sadowska w czerwcu skończyła 46 lat. Ciężko uwierzyć, że za cztery lata przekroczy granicę pięćdziesiątki, a to za sprawą jej nienagannego wyglądu. Dziennikarka może poszczycić się smukłą sylwetką i piękną cerą. Nie jest zagorzałą fanką medycyny estetycznej. Chętnie uprawia sport i rozsądnie wybiera potrawy, które lądują na jej talerzu. Prawdziwym sekretem jej nienagannego wyglądu jest jednak coś jeszcze – krótki detoks, który stosuje od lat.

Beata Sadowska o diecie i młodym wyglądzie. Jaki post stosuje?

Sadowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post podzieliła się tajemnicą swojego młodego wyglądu.

Słyszę to bardzo często. Ja nie mam wagi od wielu lat. Nie wiem, ile schudłam. Dużo jest u mnie sportu i staram się, żeby to było naprawdę regularne. Ja się cholernie zdrowo odżywiam. Myślę, że żyję w zgodzie ze sobą i to jest taki element, który najbardziej sprawia, że się wygląda ok. Dobrze się ze sobą czuję i to jest chyba klucz do wszystkiego.

Gwiazda zaznacza, że nie stosuje żadnej diety. Po prostu kilka razy w roku decyduje się na post, operający się tylko na spożywaniu napojów.

Nie jestem na żadnej diecie. Staram się raz do roku, albo dwa razy do roku, jak mi się uda, robić sobie taki sześciodniowy detoks oczyszczania organizmu i mam taką zasadę, że w poniedziałek tylko piję. Wtedy nie jem. Może to też się przyczyniło do tego, że wyglądam jak wyglądam. W poniedziałki z moim Pawłem pijemy dużo wody z cytryną, ziołowe herbaty. Ludzie od setek tysięcy lat robili sobie takie oczyszczanie i głodówki, więc my mamy taką zasadę, dobrze się z tym czujemy.

Jak wygląda taki sześciodniowy detoks?

Pije się ziołowe mieszanki, bierze się zioła, które pomagają uwolnić toksyny z organizmu, podczas tego cyklu jest też czyszczenie wątroby, picie oliwy z pierwszego tłoczenia na zimno z sokiem z cytryny. To nie jest przyjemne, ale działa bardzo dobrze. Uważam, że raz na jakiś czas taka głodówka jest bardzo dobra. Oczywiście nie rób tego w domu sam, zrób to pod okiem specjalisty zwłaszcza za pierwszym razem. My generalnie za dużo jemy. Nasz żołądek to są dwie małe wiązki, nie powinniśmy do niego za dużo wkładać. Jemy nieregularnie, podjadamy, nasz żołądek jest przeciążony. Więc jak mu damy odetchnąć, to on nam tylko za to podziękuję.

Cała rozmowa poniżej.


Beata Sadowska

Beata Sadowska

Beata Sadowska

Beata Sadowska

Beata Sadowska

Beata Sadowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×