Beata Kozidrak we wzruszających słowach o życiu po śmierci brata. Jak przetrwała trudne chwile? [WIDEO]

Beata Kozidrak - o traumach

Beata Kozidrak - o traumach

Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Ostatnio cieszyła się odbierając nagrodę Ikony Kultury. Mówiła o dobrych i złych momentach w swoim życiu. Kto ją najbardziej wspiera?

Beata Kozidrak odebrała nagrodę dla kobiet sukcesu podczas hucznej gali. Ze sceny mówiła o ważnych dla niej ludziach. Nasza reporterka zapytała ją, jaką rolę w jej życiu mają kobiety, i w jaki sposób radzi sobie w trudnych momentach:

W tamtym roku pożegnałam mojego brata i za kilka dni grałam koncert. I moje kochane dziewczyny zrobiły wszystko, żebym czuła się komfortowo, żeby mi pomóc. Wiem, że takich kobiet jest mnóstwo. Ja je wspieram, ja je widzę na co dzień. One mówią – Beata, jak to zrobiłaś? A ja mówię, że w każdym wieku można się zmieniać, można czegoś nowego doświadczać. To od nas zależy. Ja jestem przykładem. Wzięłam życie w swoje ręce, mam swoją firmę, stałam się businesswomen. Nie żałuję, wszystkiego się nauczyłam. Dalej pracuję, tworzę. Uwielbiam być z kobietami. Kocham Was bardzo, uwielbiam być z Wami w każdej sytuacji mojego życia – powiedziała gwiazda.

Niewątpliwie Kozidrak uważa, że kobiety mogą wszystko. Są silne, samodzielne i poradzą sobie nawet w najtrudniejszych momentach. Ona sama jest tego najlepszym przykładem. Kobiety powinny wspierać się nawzajem, to nie ulega wątpliwości.

Beata Kozidrak jest też artystką, która bardzo docenia wsparcie jakie otrzymuje od swoich fanów, czuje, że nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach może wyjść na scenę bez obawy, bo otrzyma mnóstwo pozytywnych wibracji:

Ja mam tą specyficzną i cudowną sytuację, bo kiedy wychodzę na scenę, to ludzie mnie wspierają. Ja czuję tą siłę. Tysiące ludzi. Oni mi dają siłę, ja się zawsze boję w takich sytuacjach wyjść na scenę.. ja się nie wstydzę emocji czy tego, że mi się makijaż rozmaże. To jest czasami silniejsze od nas, jestem artystką, ale publiczność jest tak cudowna, że daję radę. To właśnie ludzie są dla mnie tym lekarstwem. Oni sprawiają, że jestem silniejsza. Mówią- dasz radę. Co nie zabije, to wzmocni. Trzeba żyć. Moi bliscy zawsze zostaną ze mną, a Jarek pozostanie w swoich kompozycjach – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Beata Kozidrak jest silną, pewna siebie kobietą, wrażliwą artystką, z pewnością zasłużyła na nagrodę Ikony Kultury. Życzymy jeszcze wielu lat owocnej pracy!

Zobacz: Opalona Beata Kozidrak zasiadła za sterami jachtu! W takiej seksownej kreacji wygląda jak światowa gwiazda w Saint Tropez!

Zobacz: Beata Kozidrak pokazała nogi bogini i zmiotła w pył największe gwiazdy! Na scenie liczyła się tylko ona!

Zobacz: Beata Kozidrak w stylizacji za 285 tysięcy złotych przyćmiła wszystkie gwiazdy! Odbierając nagrodę opowiedziała o rozwodzie!

 


Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz - Sylwester 2010

Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz - Sylwester 2010

Beata Kozidrak pokazała się za sterami luksusowego jachtu

Beata Kozidrak pokazała się za sterami luksusowego jachtu

Beata Kozidrak w drugiej stylizacji

Beata Kozidrak w drugiej stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×