Beata Kozidrak już nie ukrywa, że jest zakochana! Wszystko zdradziła przed naszą kamerą! [WIDEO]

Beata Kozidrak miłość, dieta

Beata Kozidrak miłość, dieta

Jak Beata Kozidrak dba o urodę? Gwiazda zdradziła, czy miała operację plastyczną. Przy okazji wyznała, że jest zakochana. Kim jest jej partner?

Beata Kozidrak ma 59 lat, a mimo to wciąż wygląda lepiej niż niejedna 40-latka. Artystka może pochwalić się obłędnymi nogami, smukłą sylwetką i imponującą energią. W trakcie wakacji opublikowała kilka zdjęć w bikini, które rozgrzały do czerwoności zmysły entuzjastów kobiecych wdzięków.

Zobacz: Beata Kozidrak opala się w bikini na jachcie w Sopocie! Widok opalonego ciała gwiazdy poruszył wszystkich jej fanów!

W czym tkwi sekret młodego wyglądu Beaty? Na pewno nie w operacjach plastycznych. Artystka otwarcie przyznaje, że nigdy nie korzystała z talentu chirurga plastycznego, bowiem nie chciałby wyglądać tak samo, jak większość kobiet poprawiających urodę przy pomocy skalpela:

Jeśli kobieta chce pięknie wyglądać, to niech sobie wygląda i niech robi co chce, tylko bez przesady, żebyśmy wszystkie nie wyglądały tak samo.

O to, jak prezentuje się Beata dba cały sztab ludzi:

Są osoby, które dbają o moją urodę, a przede wszystkim staram się sama o siebie dbać. Dla siebie, przede wszystkim dla siebie.

Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że jest zakochana. Chociaż nie chciała wdawać się w szczegóły, zdradziła, że to miłość ją uskrzydla i sprawia, że jest wulkanem energii:

Chcecie wiedzieć naprawdę? To miłość!

Przypomnijmy, że Beata Kozidrak, w lipcu 2017 roku, po 37 latach małżeństwa, rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem. Para doczekała się dwóch córek – Kasi i Agaty.

Zobacz: Beata Kozidrak gwiazdą amerykańskiego hitu Netflixa! Do sieci trafił trailer! Wykorzystano kultowy hit Bajmu! [WIDEO]


Beata Kozidrak w seksownym bikini w Sopocie

Beata Kozidrak w seksownym bikini w Sopocie

Beata Kozidrak makijaż

Beata Kozidrak makijaż

Beata Kozidrak pokazała zgrabne nogi

Beata Kozidrak pokazała zgrabne nogi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×