Szukaj

Beata Kozidrak o swojej walce z chorobą: „Organizm nie wytrzymał”. Jak czuje się obecnie? [WIDEO]

Beata Kozidrak trzy lata temu walczyła z nadciśnieniem. Gwiazda dwukrotnie wylądowała w szpitalu. Niewiele brakowało, a musiałaby zrobić przerwę w swojej trasie koncertowej. Jak czuje się obecnie? O to zapytała ją nasza reporterka.
Beata Kozidrak ma problemy ze zdrowiem, choroba

Beata Kozidrak ma problemy ze zdrowiem, choroba

Beata Kozidrak na scenie obecna jest od ponad 40 lat. Przez ten czas wokalistka nagrała kilka świetnych płyt, wylansowała mnóstwo przebojów i może pochwalić się ogromnym dorobkiem artystycznym. Jednak lata intensywnej pracy na scenie, stres i ogromny wysiłek, jaki artystka wkłada w swoje występy, nie wyszedł jej na dobre. Szczególnie w 2016 roku, gdy w pocie czoła pracowała nad swoją solową płytą B3.

Zobacz: Beata Kozidrak opala się w bikini na jachcie w Sopocie! Widok opalonego ciała gwiazdy poruszył wszystkich jej fanów!

W jednym z wywiadów Beata przyznała, że zmaga się z nadciśnieniem, które mocno daje jej się we znaki. Ostatnio zrobiło się na tyle poważnie, że piosenkarka trafiła dwa razy do szpitala:

Jestem nadciśnieniowcem, muszę brać leki, co jakiś czas pojawiać się u lekarza. Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala. Ale przecież każdy koncert przeżywam tak, jakbym miała grać pierwszy. I dobrze, bo rutyna w każdej dziedzinie zabija, czy w związku, czy w muzyce. Nagrywając płytę „B3”, pracowałam na pełnych obrotach. Gdy wylądowałam w szpitalu, tylko modliłam się, żebym za dwa dni mogła jechać na koncert, nie zawieść kilkudziesięciu osób, które ze mną pracują i tych, którzy kupili bilety. (…) Niektórzy pracują w biurze, kończą pracę i idą do domu, a ja lubię podróże, być w ruchu, być z ludźmi – powiedziała w rozmowie z tygodnikiem „Wprost”.

Na szczęście problemy zdrowotne to już przeszłość, o czym Kozidrak z radością poinformowała naszą reporterkę:

Udzieliłam wywiadu, w którym powiedziałam, że kiedy pracuje mocno i silnie, to mi się coś takiego zdarzyło, ale to było 3 lata temu. Wy widzicie mnie, kiedy jestem na scenie, kiedy wyglądam pięknie. Ale żeby stworzyć coś, to trzeba naprawdę bardzo ciężko pracować i emocjonalnie i stresowo przeżywać. Ja oddaje się, kiedy coś robię to oddaje się na 100%. Organizm nie wytrzymał w pewnym momencie i tak się stało. Ale jest wszystko okay – powiedziała gwiazda przed kamerą Jastrząb Post.

To bardzo dobra wiadomość dla fanów Beaty!

Zobacz: Beata Kozidrak gwiazdą amerykańskiego hitu Netflixa! Do sieci trafił trailer! Wykorzystano kultowy hit Bajmu! [WIDEO]


Beata Kozidrak na premierze Playmobil.Film

Beata Kozidrak na premierze Playmobil.Film

Beata Kozidrak na premierze Playmobil.Film

Beata Kozidrak na premierze Playmobil.Film

Beata Kozidrak na zakupach u Joanny Przetakiewicz

Beata Kozidrak na zakupach u Joanny Przetakiewicz

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×