Beata Kozidrak o swojej walce z chorobą: „Organizm nie wytrzymał”. Jak czuje się obecnie? [WIDEO]

Beata Kozidrak ma problemy ze zdrowiem, choroba

Beata Kozidrak ma problemy ze zdrowiem, choroba

Beata Kozidrak trzy lata temu walczyła z nadciśnieniem. Gwiazda dwukrotnie wylądowała w szpitalu. Niewiele brakowało, a musiałaby zrobić przerwę w swojej trasie koncertowej. Jak czuje się obecnie? O to zapytała ją nasza reporterka.

Beata Kozidrak na scenie obecna jest od ponad 40 lat. Przez ten czas wokalistka nagrała kilka świetnych płyt, wylansowała mnóstwo przebojów i może pochwalić się ogromnym dorobkiem artystycznym. Jednak lata intensywnej pracy na scenie, stres i ogromny wysiłek, jaki artystka wkłada w swoje występy, nie wyszedł jej na dobre. Szczególnie w 2016 roku, gdy w pocie czoła pracowała nad swoją solową płytą B3.

Zobacz: Beata Kozidrak opala się w bikini na jachcie w Sopocie! Widok opalonego ciała gwiazdy poruszył wszystkich jej fanów!

W jednym z wywiadów Beata przyznała, że zmaga się z nadciśnieniem, które mocno daje jej się we znaki. Ostatnio zrobiło się na tyle poważnie, że piosenkarka trafiła dwa razy do szpitala:

Jestem nadciśnieniowcem, muszę brać leki, co jakiś czas pojawiać się u lekarza. Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala. Ale przecież każdy koncert przeżywam tak, jakbym miała grać pierwszy. I dobrze, bo rutyna w każdej dziedzinie zabija, czy w związku, czy w muzyce. Nagrywając płytę „B3”, pracowałam na pełnych obrotach. Gdy wylądowałam w szpitalu, tylko modliłam się, żebym za dwa dni mogła jechać na koncert, nie zawieść kilkudziesięciu osób, które ze mną pracują i tych, którzy kupili bilety. (…) Niektórzy pracują w biurze, kończą pracę i idą do domu, a ja lubię podróże, być w ruchu, być z ludźmi – powiedziała w rozmowie z tygodnikiem „Wprost”.

Na szczęście problemy zdrowotne to już przeszłość, o czym Kozidrak z radością poinformowała naszą reporterkę:

Udzieliłam wywiadu, w którym powiedziałam, że kiedy pracuje mocno i silnie, to mi się coś takiego zdarzyło, ale to było 3 lata temu. Wy widzicie mnie, kiedy jestem na scenie, kiedy wyglądam pięknie. Ale żeby stworzyć coś, to trzeba naprawdę bardzo ciężko pracować i emocjonalnie i stresowo przeżywać. Ja oddaje się, kiedy coś robię to oddaje się na 100%. Organizm nie wytrzymał w pewnym momencie i tak się stało. Ale jest wszystko okay – powiedziała gwiazda przed kamerą Jastrząb Post.

To bardzo dobra wiadomość dla fanów Beaty!

Zobacz: Beata Kozidrak gwiazdą amerykańskiego hitu Netflixa! Do sieci trafił trailer! Wykorzystano kultowy hit Bajmu! [WIDEO]


Beata Kozidrak na premierze Playmobil.Film

Beata Kozidrak na premierze Playmobil.Film

Beata Kozidrak na premierze Playmobil.Film

Beata Kozidrak na premierze Playmobil.Film

Beata Kozidrak na zakupach u Joanny Przetakiewicz

Beata Kozidrak na zakupach u Joanny Przetakiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×