Basia Pasek nie jest zdziwiona odejściem Ani Wendzikowskiej z „DDTVN”. Wyjaśniła dlaczego i skomentowała angaż Rozenek. Tak szczera opinia nie ucieszy debiutantki [WIDEO]

Basia Pasek, Anna Wendzikowska, Małgorzata Rozenek

Basia Pasek, Anna Wendzikowska, Małgorzata Rozenek

Basia Pasek szczerze o odejściu Anny Wendzikowskiej i debiucie Małgorzaty Rozenek w Dzień Dobry TVN. Jak ocenia Annę Tatarską?

Basia Pasek to popularna dziennikarka. Długo pracowała w Dzień Dobry TVNProwadziła cykl, w którym opowiadała o życiu gwiazd, przeprowadzała wywiady i pokazywała kulisy świata znanych i lubianych. W ubiegłym roku zdecydowała się zmienić pracę, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Napisała tam szczerze:

Ktoś zapyta: kto dobrowolnie rezygnuje ze stałego, pewnego cyklu telewizyjnego? Odpowiem – osoba, która właśnie wydała książkę, którą czytają teraz tysiące ludzi i wierzy w to, co w niej pisze. A piszę o tym, że podążanie za głosem serca jest najważniejsze. Nieważne co i kto o tym myśli i nieważne czy »na chłopski rozum« to ma sens i czy bezpieczny port, który opuszczamy jest zjawiskowo piękny.

W ubiegłym miesiącu z kolei pochwaliła się, że jest w szóstym miesiącu ciąży.

Basia Paska o roszadach w DDTVN

Reporterka Jastrząb Post zapytała byłą pracowniczkę DDTVN o roszady w tym programie. Najpierw Basia wypowiedziała się o odejściu Anny Wendzikowskiej, podkreślając, że nie da się jej zastąpić, co jest smutną wiadomością dla debiutującej Anny Tatarskiej, która będzie odtąd przeprowadzała wywiady z postaciami związanymi ze światem filmu.

Nie byłam zaskoczona, bo my jesteśmy bardzo blisko. Uważam, że Ani nie da się zastąpić. Przez 15 lat wniosła tak wiele do tego programu, że to będzie absolutna zmiana jakości. Nie znam pani Tatarskiej, ale znam redakcję DDTVN, wiem, że zatrudnia dziennikarzy i osoby, które znają się na rzeczy. Ania zawsze miała taką niesamowitą i ponadczasową jakość. Jestem przekonana, że dla widzów to będzie bardzo duża różnica, natomiast dla Ani będzie to wspaniała zmiana, ponieważ to jest dziewczyna, która ma mnóstwo pomysłów na siebie. Widocznie skoro tak poczuła, to znaczy, że serce ją gdzieś ciągnie. Ja tak znam ją i czuję, że ją to prowadzi w jakąś nieznaną stronę. To jest tak, że jak bardzo długo jesteśmy w jednym miejscu, to nie otwierają się pewne drzwi. Więc czasami jedne drzwi trzeba zamknąć, żeby otworzyły się inne. Ja mam poczucie, że dla Ani te drzwi będą olbrzymie, błyszczące i wszyscy się jeszcze bardzo zdziwią.

Jak oceniła Małgorzatę Rozenek, która niedawno dołączyła do ekipy DDTVN?

Wiedziałam od wielu lat, że Małgosia tego pragnie. Kocham spełnione marzenia innych osób. Moim oczom rzuciły się bardzo pozytywne komentarze. Małgosia ma taki charakter, że ona po prostu przechodzi przez ekran. Momenty spełnionych marzeń to jest coś pięknego.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Basia Pasek jest w ciąży

Basia Pasek jest w ciąży

Anna Wendzikowska z córkami

Anna Wendzikowska z córkami

Małgorzata Rozenek debituje w DDTVN

Małgorzata Rozenek debituje w DDTVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Rozenek wychodzi z każdej lodówki… Ja też nie będę oglądać tej osoby…

 • Bożka pisze:

  Mnie tam nie przeszkadza, a jeśli tobie tak, to ty wyjedż.

 • Gość pisze:

  Taka prawda!Tyłu młodych,pięknych i utalentowanych a tu stara baba!Podobno jest po prawie więc niech się tym zajmie!Jak była w ciąży powiedzmy to oświadczyła że po porodzie wyjedzie z kraju!I co?

  • Bożka pisze:

   Mnie tam nie przeszkadza, a jeśli tobie tak, to ty wyjedż.

  • Gośćmk pisze:

   Sama będziesz stara i będziesz rwać szaty że zastąpiono cię młodsza Trochę szacunku .kultury Daj szansę i dopiero oceniaj

 • IgaGość pisze:

  Rozenek nie da się oglądać, bo ma postać anorektyczki, a o słuchaniu nawet nie wspominając, gdyż ma głos starej kobiety zresztą adekwatnie do wieku

 • Gość pisze:

  Rozenkowa aut,nie ogladam z nią DTVN ,jej osobowość, głos… mnie irytuję!!!!!

  • Gosia pa pisze:

   Odeczosi3 od ludzi ktoryxh tak naprawde nie znacie!Nie wiecie jak wyzja,jakimi soa ludzmi w domu,w sronajomych.MYSKE ZE ZE PUSZA O NICH JAKIES PRZYKRE RZYCZIE PRZYKRYWACIE TAK NAPRAWDE ZALOSNE SWOJE ;)ROZENK8-MAJDANY NIE CZYTY TYCH BZUR O SOBIE NIESIETY NIEWSZYSKIYKIM DOGODXIMY

 • Gość pisze:

  Przeleciała trzech chlopòw troje dzieci osoba z glosem Toksycznym i osoba Toksyczna zabiera energie ludzie przy niej będą wykończenie tym chrypiącym głosem Wstyd

  • Gość pisze:

   Taka prawda!Tyłu młodych,pięknych i utalentowanych a tu stara baba!Podobno jest po prawie więc niech się tym zajmie!Jak była w ciąży powiedzmy to oświadczyła że po porodzie wyjedzie z kraju!I co?

  • Anna Maria pisze:

   Nie przesadzaj, posłuchaj swojego głosu.
   Mnie wystarczą te bzdury co wypisujesz, nawet nie chciałabym cię słuchać.

  • Gość Aneta pisze:

   Do Anny Maria: Jakie bzdury ta pani napisała prawdę kobieta która lubi alkohol zresztą dała popis rok temu w Sopocie ,lubiącą papierosy dlatego taki głos zresztą to skandalistka która na punkcie obnażanie ma bzika dla mnie ta kobieta jest zerem.Zresztą to jest portal plotkarski i każdy tu może swoją opinię wyrazić czy to się komuś podoba lub nie ponieważ w takim celu powstał,a dla Gochy nie liczy się kto jak pisze tylko kasa za ten artykuł.Tylko dziwię się stacji że jej zaproponowali ten program poprzednie w których brała udział miały słabą oglądalność.

 • Gagunia pisze:

  Gdzie jest mój komentarz ?

 • Gagunia pisze:

  Nie lubię Rozenek i jej męża więc nie będę oglądała z nią programu.Radzio kiedyś był fajnym facetem a przy Rozenek zmienił się nie do poznania.tragedia, tylko kasa i szpan

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×