Szukaj

Tego jeszcze nie grali! Basia Kurdej-Szatan przyznała się do romansu z Pawłem Delągiem! Co na to Rafał? [WIDEO]

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan o ekranowym romansie z Pawłem Delągiem

Basia Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Jej postać, którą gra w M jak Miłość jest uwielbiana przez widzów – choć w życiu nieustannie spotyka ją coś złego, Asia radzi sobie świetnie i wszystko wskazuje na to, że niedługo wyjdzie na prostą. Ostatnio w jej życiu pojawił się przystojny mężczyznami, Michał – grany przez Pawła Deląga.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Kurdej-Szatan wyjawiła co czeka Asię w dalszych odcinkach i czy Michał zastąpi jej zmarłego ukochanego:

Asia jest samotna. Wychowuje dzieci z którymi ma problemy wychowawcze, bo dzieci są w traumie po stracie ojca. Paweł czyli Michał jest sąsiadem, który jej pomaga, także może się tam wydarzyć dużo, ale wcale nie musi.

Od niedawna na planie M jak Miłość pracuje również Rafał Szatan. Czy nie przeszkadza mu, że Basia stoi przed możliwością nagrywania romantycznych scen z innym mężczyzną?

Rafał też miał różne sceny do zagrania, nawet w M jak Miłosć, a też miał z Pawłem sceny i mówił, że bardzo dobrze im się pracowało, także kompletnie nie jest zazdrosny.

Rafał ma do sprawy bardzo zdrowe podejście. Praca to w końcu praca, prawda? Basia może być dumna ze swojego ukochanego. 😉

Gwiazdy na pokazie Thecadess: Barbara Kurdej-Szatan, Anna Czartoryska, Zofia Ślotała, Lara Gessler

Mucha, Cichopek, Mroczek, Roznerski i Kurdej-Szatan o doświadczeniach z planu „M jak Miłość”! Tego o nich nie wiedzieliście

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]


Czy Basia Kurdej-Szatan ma dobry modowy gust?

×