Szukaj

Bartek Kasprzykowski bardzo czule o narodzinach córki: „Jest to rewolucja” [WIDEO]

Bartek Kasprzykowski przeszedł rewolucję po urodzeniu córki

Bartek Kasprzykowski o swojej córce

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w listopadzie poprzedniego roku zostali szczęśliwymi rodzicami Nadii. Choć to nie pierwsze dziecko w życiu aktorów, również i tym razem była to duża zmiana w ich życiu.

Tamara Arciuch wróciła już do pracy po krótkim urlopie macierzyńskim. Aktorka pracuje na planach seriali, a także pojawia się na imprezach show-biznesowych. Bartek Kasprzykowski też nie odpoczywa. Kolejny raz zasiadał za stołem jurorskim programu Twoja twarz brzmi znajomo. Zapytaliśmy go, jak odnalazł się ponownie w roli taty.

Jestem mężczyzną i raczej nie będę się nad tym roztkliwiał. Jak to w życiu każdego mężczyzny, jest to rewolucja. Córka jest rewolucją w dwójnasób. Każda sekunda z daleka od dziecka jest sekunda straconą i niezależnie od tego, czy jest to moja córka, czy mój syn, czy mój 18-latek właśnie opuszczający gniazdo. Zawsze tych dzieci brakuje, co nie znaczy, że można zapomnieć o sobie. Im bardziej jesteśmy zrealizowani w naszym życiu, a jednocześnie trzymamy kontakt z dziećmi, tym ciekawiej jest dla nich. Myślę, że one też uczą się od nas samorealizacji – wyznał

Czy będzie namawiał swoje dzieci do uprawiania aktorstwa i wejścia do świata medialnego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w materiale wideo.

Zobacz także: Kasia Popowska nie była faworytką jurorów w finale „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co o werdykcie powiedzieli nam Bartek Kasprzykowski i Paweł Królikowski? [Wideo]

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski - Srebrne Jabłka 2017

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski


Bartek Kasprzykowski - Majówka 2017

Bartek Kasprzykowski - Majówka 2017

Zdjęcie stóp córki Tamary Arciuch

Zdjęcie stóp córki Tamary Arciuch

Tamara Arciuch dziecko

Tamara Arciuch dziecko

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×