Lanberry startowała w „The Voice”, ale odpadła już na starcie. Baron wspomina jej występ. Dziś ciężko uwierzyć w to, co powiedział [WIDEO]

Lanberry, Baron

Lanberry, Baron

Lanberry wystąpi w roli trenerki w nadchodzącej edycji programu The Voice of Poland. W 2013 roku wokalistka próbowała swoich sił w muzycznym talent show. Gdy występowała na scenie, nikt się nie odwrócił.

Małgorzata Uściłowska, znana szerszej publiczości jako Lanberry próbowała wkroczyć na polską scenę muzyczną już w 2013 roku, biorąc udział w programach muzycznych typu talent show. Początkująca wówczas wokalistka zgłosiła się do The Voice of Poland, gdzie wystąpiła podczas tak zwanych przesłuchań w ciemno, prezentując publiczności i jurorom ponadczasowy utwór Imagine Johna Lennona.

W gronie trenerów znajdowali się wtedy Edyta Górniak, Maria Sadowska, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Marek Piekarczyk. Ku zaskoczeniu zarówno widzów przed telewizorami, jak i słuchaczy obecnych w studio – żaden z trenerów nie zdecydował się przyjąć Lanberry do swojej drużyny – fotele nie odwróciły się podczas jej występu. Tuż po występie Małgorzata Uściłowska została jednak zasypana wręcz komplementami i… zaproszona do kolejnej edycji.

Okazuje się, że już niebawem Lanberry ponownie pojawi się w programie The Voice of Poland, jednak tym razem w zupełnie innej roli. Gwiazda mimo porażki w muzycznym talent show osiągnęła ogromny sukces w branży muzycznej, dlatego w zbliżającej się edycji programu zasiądzie w jednym z foteli trenerów. U boku wokalistki pojawią się również Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Lanberry wspomina swój występ w The Voice of Poland

Lanberry w rozmowie z naszą reporterką wróciła pamięcią do 2013 roku, kiedy brała udział w programie The Voice of Poland. Jak wspomina swój występ?

Stałam na tej scenie, śpiewałam Imagine, niestety nikt się nie odwrócił. Ale ta historia ma piękny finał. Finał na tym pięknym czerwonym fotelu. Myślę, że jestem też przykładem tej determinacji. Mogę powiedzieć nawet, że ta determinacja to moje drugie imię, ale też taka konsekwencja w tym, że muzyka to jest moje drugie życie. Kiedy pojawiam się na scenie, unoszę się nad nią parę centymetrów ponieważ te spotkania z publicznością to jest mój absolutny hype. Cały rok czekam na to, żeby te spotkanie się odbyły zwłaszcza w sezonie letnim.

Jak skomentował to Baron, który w 2013 roku także się nie odwrócił? Czy żałował wtedy swojej decyzji?

Lanberry stała na tej scenie, nie przeszła tych etapów, pamiętam, że powiedziałem wtedy do niej – Lanberry, mam nadzieję, że wrócisz tutaj, a jak wrócisz, to powinnaś zasiąść na złotym lub platynowym tronie, bo na to zasłużyłaś. Lanberry wróciła do programu nie jako uczestnik, a jako trener i absolutnie na to miejsce zasługuje.

Co Wy na to?


Lanberry - Opole 2021

Lanberry - Opole 2021

Lanberry - gwiazdy na gali

Lanberry - gwiazdy na gali

Lanberry – Opole 2019, Od Opola do Opola

Lanberry – Opole 2019, Od Opola do Opola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×