Baron rzucił alkohol. Tylko nam zdradził powód swojej decyzji i wskazał, w czym teraz odnalazł „stymulację” [WIDEO]

Baron

Baron

Alek Baron przestał pić alkohol. Wytłumaczył, dlaczego się na to zdecydował. Opowiedział też o tym jaki stosunek do trunków ma Sandra Kubicka.

Baron to muzyk Afromental. Jakiś czas temu wszedł on w związek z Sandrą Kubicką. Para świetnie się dogaduje i często wspólnie jeździ na wakacje. Podczas ostatniego wyjazdu Alek pochwalił się, że przestał pić alkohol.

Celebruję życie na trzeźwo!
Kiedyś nie wyobrażałem sobie wakacji czy imprezy bez alkoholu. Dziś doświadczając medycyn Matki Ziemi i inwestując w samorozwój nie wyobrażam sobie zatruwać alkoholem organizmu i otumaniać własnej percepcji. Uwielbiam obudzić się rano po koncercie, imprezie czy pysznej kolacji i czuć energię, spokój i moc do przeżywania kolejnych doświadczeń.
Sam złapałbym się za głowę jeszcze kilka lat temu czytając to co piszę tutaj ale dziś czuję się dużo zdrowszy i bardziej świadomy. Mimo, że alkohol obniża Twoją wibrację, budzi agresję i ogranicza zmysły jest obecny w każdej kulturze, obyczajach i sklepach spożywczych. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego? – napisał na Instagramie.

Również Sandra pochwaliła się wtedy swoją abstynencją.

Baron przestał pić alkohol. Co było powodem?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Barona o to, dlaczego przestał pić.

On przyszedł do mnie naturalnie. Ja gram od długiego czasu w zespole Afromental, jesteśmy wybitnie rock’n’drollowym zespołem, więc wydaje mi się, że już wypiłem tyle alkoholu ile powinienem w swoim życiu, a pewnie nawet za dużo i absolutnie nie potrzebuję tego, żeby się czuć lepiej. Wręcz zaczynam się czuć gorzej. Moje ciało mi dało sygnał, a swojego organizmu trzeba słuchać. Nie potrzebuje tego, ani żeby się poczuć fajniej, ani socjalnie, żeby poczuć się bardziej połączonym z grupą, z którą jestem. Myślę, że można odnaleźć wspomaganie i stymulacje w wielu innych dziedzinach, każdym innym środkiem niż alkohol, który tak naprawdę jest trucizną, ale przez społeczeństwo, kulturę, historię i religię jest akceptowane jako coś, co jest fajne.

Jak wiemy, jego partnerka Sandra również nie pije alkoholu, czy miała wpływ na jego decyzję?

Jesteś w związku i gdy macie wspólne cele, albo perspektywy na swoje życie, to absolutnie to pomaga. Więc jesteśmy dla siebie wsparciem.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Plan 13. edycji Voice of Poland. Baron

Plan 13. edycji Voice of Poland. Baron

Baron wygląda jak Kermit?

Baron wygląda jak Kermit?

Baron

Baron

Komentarze

  • Gość pisze:

    Przystojny gosc, szczegolnie jak nie widac ze ma ten warkocz na glowie.
    Co do alko , to sie zgadzam.Alkohol to trucizna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×