Baron odsłania kulisy związku z Sandrą Kubicką. Żadnej eks tak nie wychwalał: „Jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem”

Baron, Sandra Kubicka

Baron o związku z Sandrą Kubicką. Zdradził, jak wygląda ich relacja nie tylko prywatna, ale także zawodowa. Jak on pięknie o niej mówi. To musi być miłość.

Sandra Kubicka w szczycie pandemii podjęła decyzję o powrocie z Miami do Polski. Rozstała się z ukochanym, spakowała walizki i wsiadła w samolot. Wynajęła imponującą willę na obrzeżach Warszawy, którą z czasem wymieniła na nowy, mniejszy, ale równie luksusowy apartament. Najważniejsze jednak wciąż było przed nią – modelka dopiero niedawno znalazła swoją wymarzoną drugą połówkę.

Serce Kubickiej skradł Baron. Para długo ukrywała swój związek. Zanim informacja o ich romansie przedostała się do mediów, zdążyli zaliczyć kilka wspólnych imprez i wakacje w Grecji. Dopiero z czasem potwierdzili, że tworzą duet – jak się okazało, nie tylko prywatnie, ale też zawodowo.

Oboje postanowili w pełni wykorzystać 5 minut sławy. Na fali popularności stworzyli własne marki. Baron postanowił podbić branżę odzieżową, a Sandra przemysł spożywczy. W swoich działaniach wspierają się, jak tylko mogą. Kubicka doradza Alkowi przy wyborze materiałów, a on z chęcią testuje nowe smaki zdrowych przekąsek, jakie później oddaje w ręce konsumentów.

Baron o związku z Sandrą Kubicką

Juror The Voice opowiedział reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej, o kulisach związku i pracy z Sandrą. Wychwalił ją pod niebiosa, co oznacza tylko jedno – trafił na anioła nie kobietę:

Pomoc Sandry jest tutaj nieoceniona. To jest bardzo zorganizowana kobieta, która wspiera mnie na wielu polach, zresztą tak jak ja ją. Kolekcja YouRock niewątpliwie jest też realizowana dzięki jej wielkiej pomocy. Dużo mamy obowiązków, Sandra jest zaangażowana w różne projekty. Sandra produkuje też swoje zdrowe jedzenie. Nie polega tylko na tym, że jest buzią, albo osobą, która to promuje. W mediach jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem tej całej ekipy, która to produkuje.

Sandra i Baron nie mogą narzekać na brak zajęć. Czy odbija się to na ich związku? Niekoniecznie. Wypełniony po brzegi grafik, starają się dostosować do siebie, tak by mogli spędzać wspólnie jak najwięcej czasu:

 Ja też mam swoje rzeczy. Mam „The Voice”, „The Voice Kids”, który kończymy równolegle, który w emisji będzie na początku wiosny. Kolejna płyta Afromental. Dużo rzeczy się dzieje i w jej życiu, i w moim. Ale na szczęście znajdujemy czas żeby spędzić go troszkę razem.

A co ze świętami? Czy razem spędzą Boże Narodzenie?

Jeszcze nie mamy tego sprecyzowanego. Na razie skupiamy się na tym, żeby dopiąć to, co tu i teraz. Na święta na pewno będziemy odpoczywać oraz konsumować pyszności.

Wygląda na to, że miłość kwitnie. I niech tak pozostanie.


Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron na wakacjach

Sandra Kubicka i Baron są parą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×