Baron odsłania kulisy związku z Sandrą Kubicką. Żadnej eks tak nie wychwalał: „Jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem”

Zdjęcie (1) Baron odsłania kulisy związku z Sandrą Kubicką. Żadnej eks tak nie wychwalał: „Jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem”

[1/6] Sandra Kubicka i Baron

Zdjęcie (2) Baron odsłania kulisy związku z Sandrą Kubicką. Żadnej eks tak nie wychwalał: „Jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem”

[2/6] Sandra Kubicka i Baron na wakacjach

Zdjęcie (3) Baron odsłania kulisy związku z Sandrą Kubicką. Żadnej eks tak nie wychwalał: „Jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem”

[3/6] Sandra Kubicka i Baron są parą

Zdjęcie (4) Baron odsłania kulisy związku z Sandrą Kubicką. Żadnej eks tak nie wychwalał: „Jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem”

[4/6] Sandra Kubicka i Baron

Zdjęcie (5) Baron odsłania kulisy związku z Sandrą Kubicką. Żadnej eks tak nie wychwalał: „Jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem”

[5/6] Sandra Kubicka i Baron

Zdjęcie (6) Baron odsłania kulisy związku z Sandrą Kubicką. Żadnej eks tak nie wychwalał: „Jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem”

[6/6] Sandra Kubicka i Baron

Komentarze

 • Gość pisze:

  O BOZE !!!!! CO ZA KOLEJNA TELENOWELA BARONA. PUSTKA.

 • Gość pisze:

  Baron stworzył swoja markę na długo zanim poznał Sandrę, wiec to nie jej zasługa. Chwalił się swoim profilem na Instagramie na długo zanim zaczął się spotykać z Sandrą. Śmieszne są te artykuły.

  • Weronika pisze:

   Baron lansuje się na tej modeleczce. A kim on jest? Dredzierzem od gitary oraz jeszcze klaszcze w The Voice oraz dzieciom.

 • Bombel pisze:

  Gdyby ludzie byli tacy ślepi, głupi i naiwni, jak myślą nich dziennikarze piszący takie artykuły, pewnie nie wylewałoby się na nia tyle „hejtu”.

 • Gość pisze:

  Na samym początku wywiadu reporterka powiedziała: „Miało być zawodowo, jest zawodowo”, aż tu nagle wyjeżdża z pytaniem o święta, czyli życie prywatne…. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 • Gosia pisze:

  Oj Skoro nie rozumiesz Barona, a nawet wszystkich facetów to biegnij do lekarza, może coś zaradzi, abyś nie plonela do ludzi nienawiścią 🙂

 • Ela pisze:

  Kwestia gustu ja uwazam ze jest ladna.
  Z drugiej zas strony nie rozumiem nie rozumiem tego szerzacego sie hejtu ktory uderza w znane osoby ktore maja pomysl na siebie, na zaistnienie w show biznesie. Uwazam ze kazdy powinien skupic sie na sobie…, na poprawieniu sobie jakosci zycia, na rozwoju, na pracy nad soba wtedy tak glupie pomysly nie beda przychodzic jak wylewanie żółci na drugiegoo

 • Nie rozumiem facetów pisze:

  Sandrunia i te jej małe świnskie oczka. Co ten Baran w niej zobaczył? Skoro podobają mu się blondynki z cycami, to dlaczego nie wziął się za Marcelinę Zawadzką. Nie dość, że ciało marzenie, to jeszcze prawdziwie piękna! Najpiękniejsza! A on sobie takie coś wziął. Przysięgam, już Blanka była lepsza.

  • prawniczka pisze:

   a Ty pewnie jesteś zakompleksioną grubą lochą, która dnie spędza na pisaniu świńskich komentarzy. Kto tu bardziej ma zadatki na bycie świnką? 🙂

  • Olek pisze:

   Nie rozumiem facetów – kiepsciutko z Tobą Może skorzystaj z pomocy specjalisty Może coś zaradzi i nie będziesz tak płonęła nienawiścią 🙂

  • Babcia pisze:

   Ja uważam,że on nie ma co przebierać.W momencie jak nie będzie miał do czego doczepiać tego kokona z tułu głowy,to będzie wyglądał jak stary zgred. Niech tak nie przebiera,dobrze mu radzę.

  • Gość pisze:

   Świńskie oczka i mały móżdżek, ale jest cwana, bo z małej mieściny. Ale te krowie skóry i klapeczki…żenada

  • @ prawniczka pisze:

   Opisałaś siebie po spojrzeniu w lustro? Śmieszna jesteś, a zwłaszcza twój nick.

  • Arielka pisze:

   To fakt, że Baron coraz gorzej wybiera. U facetów to jest tak – głowa łysieje, a dooooopa szaleje.

×