Kogo Baronowi brakuje w „The Voice of Poland”? Wskazał konkretne nazwisko i ocenił szanse na powrót. Oj, czarno to widzi

Baron o The Voice of Poland

Baron o The Voice of Poland

Baron zdradził, którego jurora najbardziej brakuje mu w The Voice of Poland. Ma jednak świadomość, że jego szanse na powrót do obsady są raczej marne.

Przez program The Voice of Poland przewinęła się cała plejada gwiazd. Wśród trenerów pojawili się m.in. Kayah, Ania Dąbrowska, Nergal, Margaret, Grzegorz Hyży, Michał Szpak i Edyta Górniak. Rotacja wśród jurorów jest tak duża, że praktycznie co sezon pojawia się co najmniej jedna nowa twarz. Zdecydowanie najdłużej w ekipie utrzymują się Tomson i Baron. Duet nie pojawił się tylko w 1. i 9. sezonie z dwunastu.

Baron o The Voice Kids i The Voice of Poland. Którego z jurorów najbardziej mu brakuje?

Baron, który właśnie ruszył z własną marką odzieżową You Rock, przygotowuje do występów na dużej scenie nie tylko dorosłych uczestników, ale także dzieci. Radzi sobie w tym znakomicie. To on może mianować siebie ojcem sukcesów Viki Gabor czy Sary James. Czy w nowej edycji The Voice Kids pojawił się ktoś, kto dorównuje talentem swoim poprzedniczkom? O to zapytała reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska.

Dużo emocji, dużo niewiadomych. To jest taka edycja, w której tak naprawdę każdy może wygrać. Wspominam poprzednie edycje, gdzie była Roxie, Viki, Sara. Od razu było wiadomo, że to są najjaśniejsze gwiazdy, a tutaj jest wyrównany poziom, wiec sam jestem ciekawy, co się wydarzy.

Mało kto wyobraża sobie The Voice of Poland bez Tomsona i Barona. Czy zobaczymy ich w 13. edycji widowiska?

Przyznam szczerze, że nie wiem. Takie rzeczy zawsze się okazują w okresie wakacyjnym, przed startem zdjęć. Mam nadzieję, że tak. Ale to nie moja decyzja.

Chociaż na czerwonych fotelach zasiadała już cała plejada gwiazd estrady, to Baronowi szczególnie brakuje jednego z jurorów – Andrzeja Piasecznego. Ma świadomość, że jego powrót na razie jest niemożliwy.

Z każdym była fajna energia, ale nie ma tylu krzeseł. Piaska dawno nie było. Wiem, że on już nie wróci, ale bym go przywrócił, bo to jest nasz serdeczny brat, przyjaciel.

Przypomnijmy, że Piasek w wywiadzie dla magazynu LGBTQ+ Replika wyznał, że został zablokowany w TVP po tym, jak do sieci wyciekło nagranie z jego przyjęcia urodzinowego, na którym nie przebierając w słowach, deklarował swoje poglądy polityczne. Zdradził nawet, że wie, kto stoi za jego odsunięciem od projektów publicznego nadawcy – według jego źródeł miał to być sam prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Podobno do telewizji zadzwonił sam „towarzysz Winnicki”, jak żartobliwie nazywamy ze znajomymi prezesa Kaczyńskiego — rzecz wzięta z kultowego serialu „Alternatywy 4”, pasuje idealnie — powiedział, żeby mnie zdjęli ze wszystkich anten TVP – powiedział Piasek.

Cała rozmowa z Baronem poniżej.


Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Andrzej Piaseczny przyłapani przez paparazzi

Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Andrzej Piaseczny przyłapani przez paparazzi

Selfie trenerów 6 edycji The Voice of Poland - Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron

Selfie trenerów 6 edycji The Voice of Poland - Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron

Maria Sadowska,Piasek, Maria Sadowska, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Tomasz Kammel, Halina Mlynkova,Tomson &Baron

Maria Sadowska,Piasek, Maria Sadowska, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Tomasz Kammel, Halina Mlynkova,Tomson &Baron

Komentarze

 • Gośćzbyszek pisze:

  pokaz moje wulgaryzmy czy plec

 • Gośćzbyszek pisze:

  Gdzie jest mój komentarz szmaciarze cenzorscy

 • Gość pisze:

  Śmieszni jesteście mówiąc, że Piasek nie powinien mieszać się do polityki – po pierwsze każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy czy sprzeciw wobec osób, które krzywdzą innych. Po drugie całe TVP to telewizja w 100% polityczna i zakłamana przy okazji, a tu już nie widzicie problemu 🤦‍♂️

  • Rita pisze:

   Trudno się z Tobą nie zgodzić, taka jest niestety prawda. Oby to jak najszybciej się zmieniło.

  • Gośćzbyszek pisze:

   Ze jesteś debil to już każdy stwierdził baranie nikt Piaskowi nie zabronił wypowiadać się politycznie ale nie do przyjęcia było ‚„ jebac Pis i inne inwektywy wypuszczone na cała Polskę ,Nie jestem zwolennikiem PISu popaprancu ale nie potrafię i nie chce by afiszowaniem przez osoby publiczne takich postępowań było akceptowalne

  • Gość pisze:

   Chyba ci się coś z tvn pomyliło debilu

  • Gość pisze:

   zakłamana to jest TVN

 • Beata pisze:

  Muzycy nie powinni mieszać się do polityki. Baron nie ma racji! Piasek ostatnio przesadzał ze swoimi złośliwościami. Nie przypuszczałam, że on jest taki złośliwy.

  • Gość pisze:

   Czy muzyk to nie człowiek, nie ktoś kto potrafi realnie myśleć i mieć prawo do oceny? Trochę logiki w twoim myśleniu by się przydało. Samokrytyki też.

 • Gość nero pisze:

  Precz z Piaskiem niech nie miesza polityki z programem rozrywkowym

  • Agaa pisze:

   Nie miesza. Sprawa wydarzyła się na jego prywatnych urodzinach. W TV poglądów nie komentował. Dlatego to paskudne, że został odsunięty. Więc kto tu miesza te rzeczy…

  • Gośćjoll pisze:

   Po pierwsze to było u niego w domu ,to są też ludzie którzy mają prawo się wypowiadać co myślą Nie zrobił tego na siedzącym stołku w TVP cz jakieś innej stacji telewizyjnej A CO ZR OBILI paparazzi gdyi mogli to by się wdarli nawet do ubikacji ja się który załatwia , czy puścił boks czy nie JA UWIELBIAM PIASKA I I WIELU INNYCH Ale czy to jest właściwie żeby to było wielkie wydarzenie w TV Czy prywatności nie ma nikt? To dlaczego blokujcie moje wypowiedzi Nasze dzieci chodzą głodne do szkoły ale dla was najważniejsze są Ukraińcy żądają wszystko u nas za darmo a robimy na to CZY TEGO CHCEMY ŻYĆ NORMALNIE JUŻ NIKOGO NIE OBCHODZI ??

  • JR55 pisze:

   Gośćjoll, to nie paparazzi tylko porąbany kumpel Piaska Nergal nagrał go i puścił do internetu, zrobił mu „niedźwiedzią przysługę”. Chciał pokazać jak imprezują a wyszło jak wyszło. Wiele gwiazd nie popiera PiS-u ale „nie gryzie się ręki, która karmi”.

 • Gość mario pisze:

  Baron moim zdaniem to Baran szkoda słów ludzie są większe problemy niż jakiś tam Baran czy piasek lub żwirek

 • Gość pisze:

  Piasek okazał się politykierem nie muzykiem i o to chodzi Przez wiele lat był uważany za statecznego dobrego wokalistę tym wybrykiem z Nergalem wiele osób zobaczyło zupełnie innego człowieka podobnie z M.Jezowska i o to chodzi to on zachował się źle nie Kaczyński bo widzowie nie lubią gdy politykuja muzycy aktorzy tzw elita Niech się zajmą swoją pracą a jak nie to niech idą do wyborów i do Sejmu

 • Gość pisze:

  Hehe, gdyby powiedział publicznie, że mu najbardziej Edzi brakuje, to by go Sandra do sypialni przez miesiąc nie wpuściła.

  • Gość pisze:

   Nie powiedział tak, bo mu jej nie brakuje, a Sandra jeżeli jest zasdrosna to na pewno nie o Edzię.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×