Baron komentuje dla nas udział swojej siostry w „The Voice”. Ma głos jak dzwon, a jak to wygląda z jego perspektywy jako jurora? [WIDEO]

Baron o siostrze

Baron o siostrze

Aleksander Baron opowiedział o swoich relacjach z rodzeństwem. Jaki ma kontakt ze swoją młodszą siostrą, Marysią? Czy niebawem stworzą duet?

Aleksander Baron to człowiek wielu talentów. Nie tylko doskonale gra na wielu instrumentach muzycznych, w tym na gitarze i saksofonie, ale również spełnia się jako kompozytor i producent muzyczny. Artysta zdobył rozpoznawalność w naszym kraju jako członek zespołu Afromental, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w programach The Voice of Poland oraz The Voice Kids w roli jurora.

Muzyk słynie również z głośnych, medialnych związków z czołowymi celebrytkami polskiego show-biznesu. W latach 2011-2013 jego partnerką była Aleksandra Szwed. W 2019 roku przez kilka miesięcy tworzył relację z Julią Wieniawą. Niedługo po rozstaniu związał się z autorką hitu 365 dniBlanką Lipińską. Para rozstała się w październiku 2020 roku po ośmiu miesiącach związku. Nieoficjalnie spekulowano również na temat jego rzekomych romansów z Edytą Górniak, czy Joanną Opozdą.

Obecnie artysta związany jest ze znaną polską modelką i celebrytką, Sandrą Kubicką. Para spotyka się od 2021 roku i chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie, publikując mnóstwo wspólnych zdjęć.

Baron o swoich relacjach z rodzeństwem

Niewiele osób wie, że Baron ma rodzeństwo, które również związane jest z muzyką. Jego brat Adam jest muzykiem zespołu Pink Freud, natomiast siostra Marysia może pochwalić się niezwykłym talentem wokalnym. Rodzeństwo najprawdopodobniej odziedziczyło swoje zdolności muzyczne po ojcu, który jest saksofonistą jazzowym.

W rozmowie z naszą reporterką Baron opowiedział o relacjach z rodzeństwem. Jak się z nimi dogaduje?

Doskonale, w końcu to moje rodzeństwo. Ja dbam o to, żeby moje relacje rodzinne były takie jakie być powinny. Jestem bardzo dumny z mojego brata Adama i tak samo dumny jestem z mojej siostry Marysi, i już nie mogę się doczekać, kiedy świat o nich usłyszy.

Czy myślał o duecie z Marysią?

O pewnych rzeczach się nie chwali, zanim nie powstaną, a jak powstaną, to pewnie będziemy mogli o tym porozmawiać.

Marysia nie mogłaby wziąć udział w The Voice of Poland, ale Baron jest pewien, że tak czy inaczej sobie poradzi:

Trochę ciężko to na zdrowy rozsądek i uprzejmość względem innych rozegrać, ale jestem pewna, że Marysia, która jest równie piękna jak zdolna, poradzi sobie i bez „Voice’a”, bo jest to wybitny talent.

Jesteście fanami Barona?


Maria Milwiw-Baron – siostra Barona

Maria Milwiw-Baron – siostra Barona

Maria Milwiw-Baron – siostra Barona

Maria Milwiw-Baron – siostra Barona

Maria Milwiw-Baron – siostra Barona

Maria Milwiw-Baron – siostra Barona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×