Szukaj

Baron o karierze Viki Gabor i rywalizacji z Roksaną Węgiel. Nikt nie zna jej lepiej [WIDEO]

Baron opowiedział o tym, jak bardzo dumny jest z Viki Gabor z powodu jej sukcesu na Eurowizji Junior 2019 i jak bardzo cieszy się, że mógł przyczynić się do sukcesu nastolatki. Ocenił również Roksanę Węgiel. Zobaczcie, co jeszcze powiedział.
Baron o Roksanie Węgiel i Viki Gabor

Baron o Roksanie Węgiel i Viki Gabor

Viki Gabor wygrała najnowszą edycję Eurowizji Junior 2019, Baron nie ukrywa swojej radości z powodu historycznego sukcesu swojej podopiecznej z The Voice Kids. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznał, że od początku wróżył jej wielką karierę:

Wielka frajda i wielka duma. Viki była w naszej drużynie w The Voice Kids w drugiej edycji, więc mamy taką wielką satysfakcję, że chociaż w malutki sposób przyczyniliśmy się do tego, że Viki jest tu, gdzie jest. Chociaż w malutki sposób poprowadziliśmy ją przez cały sezon 2 edycji The Voice Kids, wybierając ją jako swoją finalistkę. Jest fantastyczną, piękną, turbo zdolną dziewczynką, która na naszych oczach przeobraża się w młodą, dojrzałą artystkę. Taki sukces w takim wieku to jest wielkie wyróżnienie.

Nie da się ukryć, że w naszym kraju mamy dwie takie młode, zdolne artystki, właśnie wspomnianą Viki Gabor, oraz zwyciężczynię poprzedniego konkursu Eurowizji Junior, Roksanę Węgiel. Czy Baron myśli, że dziewczyny będą konkurować, czy raczej się wspierać?

Muzyka i sztuka to nie jest sport. My się nigdy nie ścigamy. Lepiej, jak jest nas więcej zdolnych. Lepiej jak jest więcej ludzi z jednego stanowiska, którzy tworzą sztukę. Miejsce się zawsze znajdzie. Jeżeli masz wartościowy kontent, czyli utwory, to zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce. Nie ma czegoś takiego jak za dużo artystów. Nie ma czegoś takiego jak konkurencja – odpowiedział muzyk.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Na pytanie, czy któraś z dziewcząt jest mu bliższa, Baron wyjaśnił:

Mojemu sercu bliższa jest Viki, bo spędziliśmy razem więcej czasu. Ćwiczyliśmy razem, wymyślaliśmy koncepcje na koncerty, więc dużo więcej miałem pola, żeby się z nią zaprzyjaźnić. Natomiast absolutnie tak samo kibicuje Roxie, jak i Viki. Obie tworzą wspaniałą muzykę i myślę, że wyznaczają trendy w tym najmłodszym pokoleniu artystycznym.

A wy której kibicujecie?


Viki Gabor bez makijażu

Viki Gabor bez makijażu

Viki Gabor

Viki Gabor

Blue Cafe z Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Blue Cafe z Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×