Szukaj

Baron o nowych edycjach „The Voice Kids” i „The Voice of Poland”. Czy zobaczymy go w jury? [WIDEO]

Baron

Baron skomentował zbliżające się edycje The Voice. Czy zobaczymy go w gronie trenerów w wersji podstawowej i dziecięcej? A może będzie także oceniać głosy w widowisku z udziałem 60-latków? O to zapytała go nasza reporterka.

Programy typu talent-show cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Na antenie TVP już niebawem zobaczymy nowy format The Voice Senior, w którym wystąpią osoby po 60 roku życia. Nie oznacza to jednak, że stacja wstrzymuje prace nad pozostałymi odpowiednikami show. Wkrótce rozpocznie się praca na planie The Voice Kids i The Voice of Poland.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Baron stwierdził, że programy muzyczne jesienią zdominują antenę Telewizji Polskiej:

Wiadomo tyle, że odbędzie się The Voice Kids, odbędzie się The Voice of Poland numer 10 i ruszy nowy format The Voice Senior, edycja pierwsza, o której tak naprawdę niewiele wiem, a w zasadzie tylko wiem, jak się będzie nazywać.

Czy zobaczymy go wśród trenerów?

Jeżeli pytasz mnie jacy będą trenerzy, to wiem tyle, co ty. Prawdopodobnie będę w The Voice Kids, a z The Voice dużym jeszcze czekam na informację. Dobra, wiem, ale nie mogę Wam powiedzieć. Bardzo lubię ten format, od lat towarzyszy mojemu życiu i jest to dla mnie zawsze powrót do ludzi których znam, szanuję i za którymi tęsknie. Zawsze przyjemnie mi wrócić do przygody, którą lubię.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Matka Julii Wieniawy wyjawiła największy sekret z jej związku z Baronem! Decyzję 20-latki tłumaczy krótko: “Czasy się zmieniły”

Zobacz: Julia Wieniawa na koncercie Miley Cyrus zaszalała ze stylizacją. Wygląda lepiej niż amerykańska gwiazda!

Zobacz: Julia Wieniawa nagrała wspaniały duet z popularnym polskim wokalistą! To będzie największy hit nadchodzącego lata! [WIDEO]


Tomson i Baron - finał The Voice of Poland 7 (2016)

Tomson i Baron - finał The Voice of Poland 7 (2016)

Tomson i Baron - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Tomson i Baron - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Tomson i Baron - konferencja The Voice of Poland 8

Tomson i Baron - konferencja The Voice of Poland 8

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×