Szukaj

Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość”: „Cieszę się wolnością”. Producenci sprytnie to wymyślili [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan ze względu na ciążę musiała zrobić sobie dłuższy urlop. Aktorka nieprzerwanie od 6 lat grała w serialu M jak Miłość. Tęskni za pracą na planie?

Barbara Kurdej-Szatan już we wrześniu powita na świecie swoje drugie dziecko. Na początku maja aktorka ogłosiła radosną nowinę za pomocą mediów społecznościowych. Od tamtej gwiazda nie ukrywa już swojego odmiennego stanu i chętnie opowiada o przygotowaniach do powitania na świecie swojego syna. Aby w pełni nacieszyć się macierzyństwem, postanowiła również nieco odpocząć od zawodowych obowiązków.

Basia Kurdej-Szatan: kiedy wróci do M jak Miłość?

Aktorka od 2014 roku gra w serialu M jak Miłość, gdzie wciela się w postać Joasi. Szybko stała się ulubienicą widzów. Jej perypetie wszyscy śledzą z zapartym tchem, a w życiu serialowej bohaterki nie brakuje różnych życiowych zakrętów. Ze względu na urlop macierzyński, na który zdecydowała się aktorka, również jej postać musi zniknąć z ekranu.

Scenarzyści zdecydowali, że Joasia także będzie w „błogosławionym” stanie i zdecyduje się na wyjazd za granicę. Gwiazda opowiedziała reporterce Jastrząb Post, kiedy planuje wrócić na plan zdjęciowy i jak czuje się, odpoczywając od zawodowych zobowiązań.

Powrót będzie, tylko jeszcze nie wiem kiedy.

Basia nie ukrywa, że nie narzeka na spokojniejszy czas, jaki nastał w jej życiu:

Po wakacjach w tych odcinkach rzeczywiście mnie nie będzie, bo Joasia wyjechała. A ja w tej chwili cieszę się wolnością. Mam momenty, że trochę brakuje mi adrenaliny, którą miałam w pracy. Popadam ze skrajności w skrajność, bo najpierw pracowałam bardzo intensywnie, a nagle w ogóle. Ale chyba dobrze mi. Rozleniwiłam się po prostu. Więc nie wiem, jakby to było, gdybym teraz miała wrócić do pracy.

Lubicie postać, w którą wciela się Basia w serialu M jak Miłość?


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×