Szukaj

Kurdej-Szatan wybrała dla dziecka bardzo popularne, tradycyjne imię: „Zaraz będzie, że zgapiam” [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. Już we wrześniu urodzi swoją kolejną pociechę, która otrzyma bardzo popularne imię. O szczegółach aktorka opowiedziała naszej reporterce.

Jeszcze w tym roku Barbara Kurdej-Szatan zostanie mamą. Gwiazda w środku pandemii przekazała radosną nowinę, prezentując swój mocno zaokrąglony brzuszek w ciążowej sesji. Gratulacjom nie było końca.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. Jakie?

Aktorka od dawna mówiła o planach powiększenia rodziny, jednak ze względu na boreliozę zajście w ciążę było dla niej nie lada wyzwaniem. Na szczęście gwiazda jest już coraz bliżej rozwiązania. Termin porodu zaplanowany ma na koniec lata.

Już nie jest tak łatwo. Jestem wymęczona, oddycham ciężko. Brzuszek jest coraz większy, ja jestem coraz cięższa, więc nie jest mi tak lekko. Ale czuję się ogólnie bardzo dobrze. To jest też trudny miesiąc. Mam termin na wrzesień.

Okazuje się, że już trzy miesiące temu Basia i jej mąż zdecydowali, jak nazwą dziecko. Gwiazda z lekkim zawodem przyznaje, że zdecydowała się na bardzo popularne ostatnio imię.

Imię jest polskie, piękne, stare dość, tradycyjne i niestety okazuje się, że jest takich dużo. Trochę mnie to denerwuje. Jak wybraliśmy imię Hania, to wtedy w ogóle imię Hania nie było modne. Były same Zosie, Marysie. Stwierdziłam: „super, Hania jest przepięknym imieniem, jest polskie, jest ładne”. Nagle się okazało, że tego roku urodziły się same Hanie. Teraz jest dokładnie to samo – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Aktorka przyznała, że zmiana imienia nie wchodzi w grę. Od trzech miesięcy ona i jej najbliżsi posługują się wybranym przez nią imieniem.

Wybraliśmy imię na początku marca. To był koniec pierwszego trymestru, zrobiłam badania krwi, dzięki którym wiem, czy są wady genetyczne, czy nie ma, czy wszystko w porządku z płodem i też dowiaduję się wtedy jaka płeć. W ciągu kilku dni wybraliśmy imię. Już się zdecydowaliśmy i nie potrafimy inaczej mówić do tego dzidziusia, który jest u mnie w brzuszku. Nagle się okazało, że wszyscy tak nazywają swoje dziecko. I pomyślałam: „no nie”. Albo zaraz będzie, że zgapiam, albo że nie mamy pomysłu. Były lata, że były Zosia, Marysie, Franki, Antosie i takie imiona, a teraz będzie rok innego imienia.

Czyżby był to Henio?

Zapis live’a z Kurdej-Szatan:


Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan ma gigantyczny brzuszek

Barbara Kurdej-Szatan ma gigantyczny brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×