Szukaj

Kurdej-Szatan o powrocie do formy po porodzie. Wspomniała o Ani Lewandowskiej i szybko zwątpiła

Kurdej-Szatan o powrocie do formy po ciąży

Kurdej-Szatan o powrocie do formy po ciąży

Barbara Kurdej-Szatan ze względu na ciąże postanowiła zrobić sobie urlop i całkowicie poświęcić się macierzyństwu. Reporterce Jastrząb Post opowiedziała o swoich planach powrotu do pracy i odzyskiwaniu formy po porodzie. Wspomniała także o Annie Lewandowskiej.

Barbara Kurdej-Szatan radosną nowinę o powiększeniu się rodziny ogłosiła na początku maja. Pod postem, który udostępniła w social mediach, posypała się lawina gratulacji. Widać, że aktorka cieszy się swoim błogosławionym stanem i chętnie opowiada o swoich przygotowaniach do narodzin syna. Na jej profilu społecznościowym można obejrzeć sporo zdjęć, na których pokazuje swoje ciążowe krągłości. Brzuszek Basi jest już sporych rozmiarów, co może oznaczać tylko, że poród już niebawem.

Barbara Kurdej-Szatan o powrocie do formy po ciąży i urlopie macierzyńskim

Przyszła mama w ostatnich miesiącach ciąży zrezygnowała ze swoich zawodowych zobowiązań. Również pierwsze miesiące po porodzie gwiazda planuje spędzić ze swoim synkiem. Nie zobaczymy jej w premierowych odcinkach serialu M jak Miłość, ani w żadnych nowych produkcjach.

W licznych wywiadach Basia podkreślała, że zamierza w pełni cieszyć się macierzyństwem. Reporterce Jastrząb Post opowiedziała, jak wyobraża sobie swój powrót do formy i do pracy. Czy dużo przytyła w ciąży?

Bardzo płaski brzuch po porodzie ma Ania Lewandowska, tu nie ma się co dziwić. Myślę, że po dwóch tygodniach na pewno nie będę pozować. Nie wiem dokładnie, kiedy wrócę do pracy, jeżeli to będzie w miarę szybko, to będą to pojedyncze dni zdjęciowe, które wymagają mojej obecności. Na pewno nie chce wracać tak szybko do intensywnego trybu pracy.

Basia nie ukrywa, że nieco przytyła, ale ma do tego dystans:

Trochę przytyłam. Ale to brzuch waży.

Naszym zdaniem Basia prezentuje się fenomenalnie.


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×