Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan tęskni za pracą w TVP! Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że tęskni za programami, które prowadziła w TVP. Czy gwiazda planuje oglądać The Voice Kids i The Voice of Poland z nowymi prowadzącymi? Wszystko zdradziła w rozmowie z naszą reporterką.
Barbara Kurdej-Szatan, TVP

Barbara Kurdej-Szatan, TVP

Barbara Kurdej-Szatan na początku roku dowiedziała się, że nie poprowadzi już flagowych programów TVP. Gwiazda rozstała się ze stacją w niezbyt miłej atmosferze. Z jej oświadczenia wiemy, że została zwolniona drogą telefoniczną. Aktorka nawet nie ukrywała, że ma żal do producentów za formę, w jakiej dowiedziała się o stracie pracy.

Zobacz: Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: “Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”

Obecnie Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak obowiązków. Od września będzie tańczyć w Tańcu z gwiazdami, w którym typowana jest do zwycięstwa, gra w spektaklach, filmach, serialach i prowadzi imprezy okolicznościowe. Pomimo natłoku zajęć, Basia nie ukrywa, że tęskni za programami, które prowadziła na antenie TVP. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Zmiany są zawsze na lepsze. Ja jestem bardzo zadowolona i się spełniam, i cieszę się, że się mogę rozwijać dalej. Tęsknię za programami, bo je uwielbiam. Uważam, że są świetne, świetnie zrobione i wiadomo, że będę miała zawsze sentyment do „Voice’ów” i do „Dance, Dance, Dance”, mimo że prowadziłam to raz. Do „Kocham Cię Polsko”, którego na razie w ogóle nie ma, ale jakiś etap w moim życiu się zamknął i będą nowe niespodzianki, nowe wyzwania – przyznała gwiazda przed kamerą Jastrząb Post.

Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel - The voice of Poland

Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel – The Voice of Poland

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że z chęcią podejrzy poczynania nowych prowadzących The Voice Kids i The Voice of Poland:

Jeżeli będę akurat w domu, to czemu nie. Tylko ja sama siebie w ogóle nie oglądam. Po pierwsze dlatego, że nie przepadam, bo drugie nie wiem, czy będę miała czas, ale jak będę miała to nie przełączę kanału.

Będzie wam brakować Basi na antenie TVP?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan odebrała kiepskie wyniki badań. Gwiazda walczy z paskudną chorobą


Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej kreacji

Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej kreacji

Barbara Kurdej-Szatan, Jacek Jeschke pokazali jak tańczą - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan, Jacek Jeschke pokazali jak tańczą - jesienna ramówka Polsat 2019

Basia Kurdej-Szatan - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Basia Kurdej-Szatan - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×