Zapytaliśmy Kurdej-Szatan o zwolnienie Piaska i Szpaka z TVP. Zareagowała ostro. Nie przebierała w słowach

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej znanych gwiazd, które zaczynały na antenie TVP. Ostatnio stacja dokonała kilku głośnych roszad personalnych. Aktorka przed naszą kamerą odsłania kulisy zwolnień.

Barbara Kurdej-Szatan zawładnęła sercami widzów, gdy tylko pojawiła się w reklamie popularnej sieci komórkowej. Później aktorka dołączyła do obsady uwielbianego przez fanów serialu M jak Miłość. Tam występowała przez kilka kolejnych lat. Chociaż jej postać na samym początku wydawała się być jedynie epizodem, to tak spodobała się widzom, że jej wątek wprowadzono na stałe.

Gwiazda nie tylko pojawiała się w najpopularniejszej telenoweli w kraju, ale także na większości imprez organizowanych przez stację. W zeszłym roku postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy. Wtedy właśnie przyszedł na świat jej długo wyczekiwany synek – Henryk. Aktorka pożegnała się z serialem, a grana przez nią bohaterka, czyli Joasia, wyjechała za granicę. Jeszcze nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy postaci.

Barbara Kurdej-Sztan o zwolnieniach w TVP

Barbara Kurdej-Szatan jest niezwykle aktywna na Instagramie. Aktorka zebrała grono wiernych fanów, którzy cały czas śledzą jej zawodowe poczynania, ale tak samo chętnie podpatrują, co dzieje się w jej życiu prywatnym.

Gwiazda nie boi się głośno wyrażać swojego zdania, nawet gdy miałoby ono budzić kontrowersje i wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post również nie owijała w bawełnę, mówiąc o ostatnich roszadach w TVP:

Ale chcesz, aby oceniła TVP, które wszystkich wyrzuca? Bardzo fajnie, że Piasek będzie w Polsacie, że go przejęli. Super, że Michał Szpak koncertuje w TVN-ie. To są nasze polskie, fantastyczne bardzo lubiane gwiazdy i ja ogromnie im kibicuję i myślę, że się wszyscy ucieszą, jak ich zobaczą.

Według Basi bardzo łatwo można stracić pracę w telewizji publicznej:

To jest oczywiste. Wiadomo, że odświeżanie programu jest fantastycznym argumentem. Oczywiście – odświeżają, ale co tam było pod spodem, to jest chyba oczywista sprawa.

Cała rozmowa poniżej:


Marcelina Zawadzka i Barbara Kurdej-Szatan - finał The Voice of Poland

Marcelina Zawadzka i Barbara Kurdej-Szatan - finał The Voice of Poland

Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Barbara Kurdej-Szatan w drugiej ciąży?

Barbara Kurdej-Szatan w drugiej ciąży?

Komentarze

 • Obrońca szpaka pisze:

  Gośćlila no wreszcie coś mądrego ☺️👍

 • Obrońca szpaka pisze:

  #gośćhf o szpaki to tak nie mów ma swoje poglądy jak każdy i ubiera się jak chce jak ci coś nie pasuje to o nim nie słuchaj ani nie słuchaj jego muzy ale to co o nim napisałaś)napisałeś to gruba przesada człowieku może i normal to on nie jest ale śpiewa cudnie a kogo opchądzą jego poglądy jak ci się nie podoba to nie ale że na odrazu o tej płuci to d7ża przesada 🤦👎

 • Gośćhf pisze:

  Ja się njedynie dziwię że tak późno wywalili obu tych osobników. Jeden od lat buduje swoją popularność na snuciu raz po raz czy jest pedziem czy nie jedt pedziem, w dodatku ordynarnie prezentuje swoje polityczne poglądy akurat nieco mało rozważnie bo przeciw swojemu pracodawcy – sytuacja oczywista. Drugi z kolei ma ewidetne problemy ze swoją tożsamością psycho-płciową, albo celowo skandalizuje robiąc z siebie bałwana. W publicznych mediach nie powinno być miejsca na lansowanie takich wykolejonych osobowości. A o kurdejowej to nawet szkoda wspominać, gwiazda z niej taka jak ze mnie baletnica.

 • Gość 1000 pisze:

  pani pseudo gwiazdo kourdej-szatan tro TVP ciebie wylansowalo i dawalo ci niezle zarabiac .jezelo praodawca zwalnia pracownika to jakos nie robi sie glosnio,natomiast artysci od razu robia wielki szum.kiedy kobieto bylas zwiazana z TVP to bylo ciebie wszedzie az do obrzydzenia,poniewa niczym wyjatkowym nie roznich sie od innych aktorow.miej wiec trache ambicji i nie pluj teraz na tych ktorzy dali ci niezle zarobic.natomiast o tych dwoch panach to trzeba powiedziec jedno ze nie sa niezastapieni i nie musza w kazdej edycji programu wystepowac az do znudzenia.,podobnie jak pani kurdej-szatan.

 • GośćM pisze:

  TVN to telewizja szczujaca i namawiająca do nienawiści

  TVN to telewizja namawiająca do nienawiści i szczujaca na Polaków

 • Gosc pisze:

  A TVN to jaka stacja prezentuje opozycję tam też jad występuje a artyści sami podzielili się Wstyd że nadają na swoich kolegów myślą że jak są w TVN to są lepsi Zwariowali wszyscy

 • Gośćlila pisze:

  Szpak uwielbiam jego osobowości piasek nie wnikam w życie prywatne ale ty Baśka to byś już podziękowała mam już ciebie za dużo

 • Gość Wanda pisze:

  PiSi GOŚĆ EDEK zabłysnął prostactwem ciemniaka PiSiaka. Ten młot Szpaka nazywa ptakiem? Ty prostaczku Szpakowi buty czyścić! Ale cóż, PiSi wielbiciele to z reguły „ciemny niedouczony LUD”, a i jak widać chamskie.

 • Gość pisze:

  Wstyt że tacy jak ty oceniają innych, spójrz na siebie nie dorastasz im do pięt, kochaj sobie tą telewizję TVP.Nie krytykuj innych.

 • Gość EDEK pisze:

  Dobrze że nie tego dziwoląga ptaka nie będzie w telewizji polskiej bo to skandal co on wyczynia na scenie co do Piaska to szkoda faceta że tak zgłupiał

 • Obserwer pisze:

  Trzeba być rzeczowym recenzentem nie chamem co tylko chce dowalić komuś, gdyby nie było zmian nie byłoby konkurencji i powiało by nudą lub program straciłby na atrakcyjności a niektórzy sami siebie potrafią zdyskwalifikować czy zachowaniem czy wyglądem itp. tylko Ibisz to hasło należy zmienić bo to wielka przesada, podobnie już inni powinni poszukać sobie innego pracodawcę no są bardzo przywidywalni….

 • Gość pisze:

  Kolejny pustak co za kasę powie wszystko

 • Gość pisze:

  Ludzie z klasą nie krytykują swoich dawnych chebodawców,nawet jeśli zostali zwolnieni,bo to świadczy o ich wysokim ego i braku samokrytycyzmu.A tak w ogóle to ostatnio jest takie modne być anty co polskie i takie niby niemodne według tych krytykujących. Zdrajcy zawsze znajdą słowa krytyki,jeśli ich nie stawia się na pediestale.A propo Kurdej nadaje się tylko do reklam telefonów,Szpak oprócz niezłego głosu to błazen nie z tej ziemi i pozer,Piasek no cóż poprzewracało mu się w głowie,być może na wskutek kryzysu wieku średniego.Najbardziej zaskoczyła mnie Rogalska,a była taka słodka i lojalna,okazała się zdrajczynią pierwsza klasa i w dodatku przekupną.Od razu poleciała do propagandowej TVN jak ją pustak Rusin pochwaliła za słowa krytyki tvp.To tyle w tym temacie.

 • Gość pisze:

  skąd tu tyle dupolizów pisowskiej kurwizji?

 • Gośćmnm pisze:

  nie mam nic przeciwko piaskach i szpak

 • Gość pisze:

  Basia już się przejadła powinni jej podziękować

 • Gośćya pisze:

  Wszyscy ci tz męczennicy TVP to najpierw zarobili dużą kasę z jak się skończyło to TVP złe

 • Gość pisze:

  To są ci fałszywi męczennicy TVP najpierw w tvp zarabiali duże pieniądze przez kilka sezonów było ok. a jak przeszli do konkurencji to plują jadem ile wlezie dla minę to są ury ebsne

 • Ważka pisze:

  Wcale nie wyrzuca ją wszystkich. Jak ludzie płacą abonament to niekoniecznie chcą oglądać zboczeńców. Wystarczy, że TVN ich nieustannie lansuje. W dodatku są to celebryci, którzy nienawidzą rządu, Kurskiego i wszystkich o poglądach konserwatywnych, to się nazywa tolerancja.

 • Gość pisze:

  Super że tvp nie ma już prawdziwych gwiazd.Nie zasługują na nie.Zostały same miernory

 • Gość pisze:

  Ile w was chamstwa i nietolerancji i niby kraj bardzo katolicki. A ja szanuje i Szpaka i Piaska ponieważ są sobą i to cenie. Oglądałam z ochotą programy w których brali udział. A wy którzy dajecie takie komentarze uderzcie się w piersi i iddzcie do kościoła.

 • Gość 5 pisze:

  W punkt napisał gość nr 1 z 4.09.21 godz.19.07 artyści dzielą się swoją twórczością z widzami,tacy są wszyscy niezależnie od nadawcy,czy widzowie TVP to gorszy sort,głupszy naród dla którego nie warto się starać? Czy to na pewno kultura?

 • Gość pisze:

  W punkt napisał gość nr 1 z 4.09.21 godz.19.07 artyści dzielą się swoją twórczością z widzami,tacy są wszyscy niezależnie od nadawcy,czy widzowie TVP to gorszy sort,głupszy naród dla którego nie warto się starać? Czy to na pewno kultura?

 • Gość pisze:

  Ta”PSEUDO” gwiazda przepięknie operuje głosem śpiewając, natomiast tobie polecam mysią dziurę, bo tylko na tyle zasługujesz.

 • Gość pisze:

  Dobrze że niema Szpaka to totalny pajac i Piasek.

 • Andrzej Piaseczny pisze:

  To moja sprawa w jakiej telewizji pracuje. Nic nikomu do tego. Będę chciał to wrócę do TVP i uścisnę dłoń panu Jackowi Kurskiemu