Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan będzie czarnym koniem w nowym „Tańcu z gwiazdami”?! Aktorka wyjawiła wszystko jak na spowiedzi! [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan po odejściu z TVP wystąpi w Tańcu z gwiazdami. Gwiazda nie ukrywa, że w tym roku szanse na jej udział w show Polsatu są zdecydowanie większe niż w poprzednich latach. Zobacz, co powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Barbara Kurdej-Szatan nie płacze po zwolnieniu z TVP, bowiem już wkrótce zobaczymy ją w nowych telewizyjnych projektach. Ostatnio pojawiło się sporo spekulacji na temat udziału gwiazdy w programie Taniec z gwiazdami. Z pewnością obecność aktorki na tanecznym parkiecie podniosłaby wyniki oglądalności, w końcu wielu widzów M jak miłość to właśnie dla niej włącza telewizyjne odbiorniki.

Jakie są szanse na udział Barbary w hicie Polsatu? O to zapytała ją nasza reporterka:

Nie mogę w ogóle mówić, na przeróżne tematy, które się będą u mnie dziać, aczkolwiek ja uwielbiam tańczyć. Taniec od zawsze był moim marzeniem. Tańczę w musicalach, ale to są choreografie, które są wyuczone tu i teraz. Tańca towarzyskiego nigdy nie trenowałam, ani nie tańczyłam, ale byłoby super.

Jak sama wspomniała, głównym powodem tego, że do tej pory nie mogliśmy podziwiać jej w Tańcu z gwiazdami były „konflikty biznesowe”. Czy teraz, gdy już nie pracuje na stałe w TVP, to się zmieni?

Zobacz: Tomasz Kammel skomentował zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z “The Voice”. Jego słowa powinny dać do myślenia TVP

Zobacz: To ona wygryzła Barbarę Kurdej-Szatan z “The Voice of Poland”! Już wiadomo, kto poprowadzi show TVP!

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan swoim debiutem w Polsacie oczarowała całe Opole! Jak na wielką gwiazdę przystało przebierała się kilka razy!


Barbara Kurdej-Szatan w koronkowej sukni na festiwalu Mozarta

Barbara Kurdej-Szatan w koronkowej sukni na festiwalu Mozarta

Basia Kurdej-Szatan - Vip Cross 2019

Basia Kurdej-Szatan - Vip Cross 2019

Basia Kurdej-Szatan w Opolu

Basia Kurdej-Szatan w Opolu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×