Barbara Kurdej-Szatan wydaje książkę! Tylko nam zdradziła szczegóły swojego „secret project”

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Powstaje książka o Barbarze Kurdej-Szatan. Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post pochwaliła się pierwszymi szczegółami swojego secret projectu. Będzie bestseller?

Barbara Kurdej-Szatan w krótkim czasie odniosła ogromny sukces. Po udziale w X-Factorze została zaproszona do reklamy dużej sieci komórkowej. Błyskawicznie zyskała opinię najsympatyczniejszej blondynki w polskiej telewizji. Upomnieli się o nią producenci największych shows (The Voice of Poland, Taniec z gwiazdami czy Dance Dance Dance) oraz produkcja czołowych seriali (M jak miłość, W rytmie serca).

Dodatkowo Barbara świetnie łączy karierę z życiem prywatnym. Jest szczęśliwą żoną aktora i wokalisty, Rafała Szatana, z którym ma córeczkę Hanię, a niebawem na świecie powita drugie dziecko. O tym, że Kurdej-Szatan jest pozytywnie postrzegana przez odbiorców, świadczy, chociażby liczba osób, które obserwują jej profil na Instagramie – aż 1,3 mln użytkowników.

Książka o Barbarze Kurdej-Szatan. Kto ją pisze?

Barbara w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że wspólnie z przyjaciółką przygotowują wspólny secret project. O co dokładnie chodzi? Jak zdradziła nam aktorka, niebawem na rynku ukaże się książka sygnowana jej nazwiskiem. Na razie nie znamy szczegółów, ale niewykluczone, że będzie to biografia.

Robimy taki secret project. Książka. To wszystko tworzy się pomału, jesteśmy w trakcie pracy. Magda o mnie dużo wie, ja się boję tej książki. Będzie trochę prywatnych sekretów. Nie znacie mnie od dziecka.

Do rozmowy włączyła się także jej przyjaciółka Magda, która będzie autorką publikacji o Kurdej-Szatan.

Ja sama pewnych rzeczy, których się dowiedziałam o Basi nie wiedziałam. A przyjaźnimy się od ponad 20 lat. Więc będą tam takie rzeczy, o których ja przez większość swojego życia nie wiedziałam.

Choć książka jeszcze nie trafiła do sprzedaży, to już wyczuwamy bestseller roku. Cała rozmowa poniżej.

Zapis live’a z Basią Kurdej-Szatan:


Barbara Kurdej-Szatan ze Złotą TeleKamerą 2018

Barbara Kurdej-Szatan ze Złotą TeleKamerą 2018

Barbara Kurdej-Szatan ze Złotą TeleKamerą 2018

Barbara Kurdej-Szatan ze Złotą TeleKamerą 2018

Barbara Kurdej-Szatan w 2012 roku (X-Factor)

Barbara Kurdej-Szatan w 2012 roku (X-Factor)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×