Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży? Na pytanie wprost odpowiedziała bardzo wymijająco [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan i jej druga ciąża są tematem licznych publikacji. Czy aktorka spodziewa się kolejnego dziecka? O to zapytała ją nasza reporterka.

Barbara Kurdej-Szatan uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych gwiazd telewizyjnych w Polsce. Aktorka może pochwalić się imponującą sylwetką, którą wielokrotnie mogliśmy podziwiać na parkiecie Tańca z gwiazdami. Zwykle gwiazda sięga po stylizacje podkreślające jej potężne atuty takie jak: piękny biust, zgrabne nogi czy wąska talia. Ostatnio jednak było inaczej.

Kurdej-Szatan, pojawiając się na TeleKamerach 2020 w szerokiej sukni, maskującej brzuch pokazała swoim fanom sylwetkę, której oni sami się nie spodziewali. Niektórzy z obserwujących zaczęli insynuować, że aktorka jest w ciąży i zaczęli gratulować jej kolejnego dziecka. Temat błyskawicznie podchwyciły media.

Druga ciąża Kurdej-Szatan stała się obiektem licznych publikacji. Jako pierwszy napisał o niej Dobry Tydzień. O ile spekulacje dotyczące szczególnego stanu aktorki nie byłyby niczym nadzwyczajnym, to sama Basia podaje prasie i mediom dosyć niejasne komentarze dotyczące swojej ciąży.

Barbara Kurdej-Szatan: druga ciąża. Oficjalny komentarz aktorki

Nasza reporterka zapytała Barbarę wprost o to, czy spodziewa się dziecka. Aktorka nie powiedziała wprost, czy plotka dotycząca spodziewania się przez nią dziecka ma jakiekolwiek podstawy.

Ja takie kreacje mam co dwa miesiące, kiedy ktoś pisze, że jestem w ciąży. Ta kreacja była obszerna i rzeczywiście tak to wyglądało. Jeżeli będzie widać, że jestem w ciąży, to będziecie to widzieć po prostu – przyznała dość wymijająco.

Barbara Kurdej-Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan – TeleKamery 2020

Kurdej-Szatan o drugiej ciąży poinformuje fanów w odpowiednim czasie. Taką deklarację złożyła przed naszą kamerą:

Jeżeli by to była prawda, to pewnie bym to obwieściła. Jeżeli tak będzie, to pewnie w końcu się to wydarzy.

Cała rozmowa poniżej.


Barbara Kurdej-Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan w różowym komplecie

Barbara Kurdej-Szatan w różowym komplecie

Barbara Kurdej-Szatan oraz Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan oraz Rafał Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×