Szukaj

Kinga Rusin, Edyta Górniak czy Małgorzata Rozenek? Piotr Kraśko wybrał najpiękniejszą gwiazdę balu TVN 2019 [WIDEO]

Piotr Kraśko wybrał aż dwie królowe Balu TVN 2019. Kto na dziennikarzu zrobił największe wrażenie swoją kreacją? O to zapytała go nasza reporterka.
Bal TVN 2019 najlepiej ubrane gwiazdy

Bal TVN 2019 najlepiej ubrane gwiazdy

Za nami jedna z najważniejszych imprez towarzyskich w polskim show-biznesie. 6 września odbyła się 10. edycja Balu TVN. W wydarzeniu, jak co roku, uczestniczyła plejada gwiazd, które w bliższym lub dalszym stopniu związane są ze stacją. Imprezie przyświeca szczytny cel – zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji TVN Nie jesteś sam. W tym roku padł kolejny rekord, zebrano blisko 2 miliony złotych, w tym ponad 220 tysięcy od samej Anny Lewandowskiej.

Zobacz: Bal TVN 2019. Najpiękniejsze kreacje gwiazd: Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Ola Kwaśniewska, Małgorzata Socha

Bal TVN 2019. Kto miał najpiękniejszą kreację?

Bal TVN, to także okazja do zaprezentowania zjawiskowych kreacji, które często powstają tygodniami z myślą o tej szczególnej nocy. Gwiazdy prezentują się w strojach, które wzbudzają głównie zachwyty, a internauci wybierają często tę najpiękniejszą. W tym roku zdecydowana większość komentatorów królową balu okrzyknęło Kingę Rusin. A jakie zdanie w tym temacie ma jej redakcyjny kolega, Piotr Kraśko?

Ja byłem pod ogromnym wrażeniem kreacji w tym roku. Uważam, że wszystkie panie wyglądały fenomenalnie naprawdę. Mówiłem to dzisiaj rano Kindze, więc mogę powtórzyć – Kinga wyglądała powalająco – wyznał Kraśko w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobacz: Bal TVN 2019: Kinga Rusin najpiękniejszą gwiazdą wieczoru! To ona była królową wieczoru!

Nie tylko Kinga zachwyciła Piotra. Dziennikarz nie mógł nachwalić się również swojej byłej partnerki, Edyty Górniak, pod której wrażeniem byli właściwie wszyscy zgromadzeni goście.

Ale też Edyta Górniak wyglądała wspaniale. I w ogóle ta piosenka, którą razem wykonali, Dziwny jest ten świat, z Kubą Badachem. Uważam, że to było absolutnie coś magicznego od pierwszych sekund. Pomysł na to, żeby oni wykonali tę piosenkę i w tym duecie był genialny.

Zobacz: Bal TVN 2019: Edyta Górniak w zjawiskowej kreacji, która powstała specjalnie dla niej!

Cała rozmowa z Piotrem Kraśko poniżej.


Edyta Górniak na Balu TVN 2019

Edyta Górniak na Balu TVN 2019

Edyta Górniak na Balu Fundacji TVN 2019

Edyta Górniak na Balu Fundacji TVN 2019

Kinga Rusin – Bal TVN 2019

Kinga Rusin – Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×