Szukaj

Ata Postek droczy się z chłopakiem przed kamerą. Jak tak dalej pójdzie, będzie szukać nowego partnera

Ata Postek o chłopaku

Ata Postek o chłopaku

Ata Postek miłość znalazła po powrocie z Hotelu Paradise. Jej serce jest zajęte, a o szczegółach swojego związku opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Przy okazji zachęciła mężczyzn zainteresowanych randką o wysyłanie zgłoszeń.

TVN 22 lutego rozpoczął emisję 3. sezonu Hotelu Paradise. Zanim jednak dowiemy się, kto tym razem wygra show, sprawdziliśmy, co słychać u poprzedniej zwyciężczyni.

Ata Postek jest zakochana. Już kilka tygodni temu swoim szczęściem podzieliła się ze światem. Na Instagramie zdradziła, że po powrocie z rajskiej wyspy znalazła swoją drugą połówkę, trenera personalnego i miłośnika spontanicznych podróży – Piotra Wójcika. Przystojnego partnera zaprezentowała światu na początku stycznia (zobacz zdjęcia). Internauci byli pod wrażeniem urody jej kandydata na męża i uczucia, jakim wzajemnie się darzą.

Ata Postek o nowym związku. Czy szuka kolejnego partnera?

Okazuje się, że Ata i Piotr obecnie tworzą związek na odległość. 29-latka z Warszawy w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że jej ukochany jakiś czas temu spakował walizki i wyleciał w nieznane. Siostra znanego fryzjera gwiazd żartuje, że plan podróży jej chłopaka jest tak zwariowany, że nawet nie wie, gdzie dokładnie teraz przebywa.

Moja miłość teraz dużo podróżuje i już nawet o nim zapomniałam.

Zwyciężczyni Hotelu Paradise 2 powoli zaczyna czuć się jak za czasów, gdy była singielką, dlatego zachęciła potencjalnych kandydatów na męża o wysyłanie zgłoszeń:

Zobaczymy co będzie dalej, może coś więcej. Chyba, że ja też zacznę podróżować tak jak on, to niestety chłopaki ustawiajcie się w kolejce, wysyłajcie CV, chętnie poznam – zażartowała Ata.

Na szczęście Postek tylko droczy się ze swoim wybrankiem. Tysiące kilometrów, które chwilowo ich dzielą, nie przeszkadzają im w budowaniu szczęśliwej relacji:

Na tę chwilę obecną bardzo fajnie się dogadujemy i jesteśmy szczęśliwi, jest dobrze. On wie, że ja tak się droczę. Jest dobrze.

Kibicujecie Acie?


Ata Postek i Piotr Wójcik

Ata Postek i Piotr Wójcik

Ata Postek pokazała partnera

Ata Postek pokazała partnera

Ata Postek pokazała partnera

Ata Postek pokazała partnera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×