Szukaj

Ciężarna Anna Prus urządziła luksusowe baby shower. Było „na bogato”. Uwagę przykuwa brzuszek aktorki

Anna Prus - baby shower. Jak wyglądało?

Anna Prus jest w ciąży. Aktorka lada moment zostanie mamą, urządziła więc baby shower, na które zaprosiła bliskie koleżanki. Mamy zdjęcia z tego wydarzenia. 

Anna Prus, to popularna aktorka, która ma na swoim koncie niemałe doświadczenie. Grała w serialach takich jak m.in. Przyjaciółki, czy Dywizjon 303. Historia Prawdziwa. Gwiazda wkrótce będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli – zostanie mamą i powita na świecie pierwsze dziecko.

Aktorka urodzi lada moment, czego dowodem może być fakt, że ma już sporych rozmiarów brzuszek, który podkreśla odpowiednimi stylizacjami. Takimi jak ta, którą wybrała na jedne z ostatnich zakupów. W ich trakcie przyłapali ją paparazzi, a zdjęcia przyszłej mamy błyskawicznie obiegły media.

Anna Prus urządziła baby shower. Co działo się podczas przyjęcia?

Okazuje się, że Ania do sklepu wybrała się w niedzielę. Dokupywała ostatnie elementy na baby shower, czyli przyjęcie zorganizowane na cześć maluszka, które urządziła tego samego dnia. Na jej zaproszenie pozytywnie odpowiedziały przyjaciółki, które wraz z nią świętowały ciążę.

Jak dowiedział się Jastrząb Post, gospodyni dla zaproszonych gości przygotowała kącik ze słodkościami, a także z wytrawnymi potrawami. Nie brakowało smacznego tortu, bogato przyozdobionego słodyczami.

Anna Prus - baby shower. Co się działo?

Anna Prus – baby shower. Jak wygląda z brzuszkiem?

W trakcie przyjęcia jedna z koleżanek gwiazdy, która niedawno została mamą, przekazała jej szarfę. Wspólnie wzięły udział w różnych konkursach i zabawach.

Anna Prus z przyjaciółkami. Baby shower 2020

Anna Prus z przyjaciółkami. Baby shower 2020

Prus dostała też mnóstwo prezentów, które przydadzą się maleństwu: misia Szumisia, pościel dla niemowląt, podgrzewacz do butelek, nianię elektroniczną, zabawki, monitor oddechu, bujaczek, ubranka. Zdjęcia z przyjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Anna Lewandowska już nie robi tajemnicy z ciąży! W nowy rok pokazała przesłodkie zdjęcie z gołym brzuszkiem


Anna Prus - baby shower. Co się działo?

Anna Prus - baby shower. Jak wygląda z brzuszkiem?

Anna Prus - baby shower. Co się działo?

Anna Prus - baby shower. Co się działo?

Tort Ani Prus na baby shower

Tort Ani Prus na baby shower

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×