Szukaj

Anna Powierza wstydziła się roli Czesi z „Klanu”: „Był moment, kiedy mi to ciążyło” [WIDEO]

Anna Powierza od 20 lat wciela się w rolę Czesi w serialu Klan. Gwiazda udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że swego czasu próbowała zerwać z łatką, jaką przykleili jej producenci serialu.
Anna Powierza o roli Czesi z Klanu

Anna Powierza o roli Czesi z Klanu

Przez serial Klan przewinęło się sporo gwiazd. Jedną z najdłużej obecnych na wizji jest Anna Powierza, wcielająca się w postać Czesi. Aktorka od lat utożsamiana jest ze swoją bohaterką, która swego czasu wywindowała ją na szczyt popularności.

Od swojej roli regularnie odcina kupony. Bryluje na salonach, wydaje książki, występuje w kampaniach marek, które dopiero co wchodzą na rynek.

Anna Powierza o roli Czesi z Klanu

Nasza reporterka zapytała Powierzę o to, czy to dla niej przekleństwo czy raczej jest dumna, że udało się jej wykreować taką postać.

Jestem z nią związana 20 lat. Był moment, kiedy mi to ciążyło. Próbowałam się od niej oderwać, odchodziłam z „Klanu”, brałam inne role. Potem chyba wydoroślałam i zmądrzałam. Pomyślałam, że to jest w gruncie rzeczy ogromny sukces, żeby w takiej masie seriali i ról wyrobić jedną postać, która tak mocno zapadła ludziom w pamięć.

Mało kto pamięta, że na początku rola Czesi miała być tylko epizodyczna:

Tym bardziej, że od samego początku miało to być rola tylko epizodyczna. Więc to, że jest ona już 20 lat to nie pozwala mi myśleć inaczej jak tylko, że to jest mój wielki, ogromny sukces.

Wyobrażacie sobie serial Klan bez Czesi?


Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza - wycieczka rowerowa

Anna Powierza - wycieczka rowerowa

Anna Powierza- premiera spektaklu

Anna Powierza- premiera spektaklu "Chcesz się bawić? Zadzwoń!"

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×