Powierza od lat gra w „Klanie” z Kaczorowską. Oceniła dla nas jej niefortunny wpis: „Nieładny post z nieładną treścią”

Agnieszka Kaczorowska, Anna Powierza

Agnieszka Kaczorowska, Anna Powierza

Agnieszka Kaczorowska w jednym z wpisów, jakie zamieściła na Instagramie, skrytykowała rzekomą modę na brzydotę na Instagramie. Gwiazdy nie pozostawiły tej sprawy bez komentarza. Jakie zdanie w tym temacie ma Anna Powierza?

Anna Powierza największą popularność zyskała dzięki roli Czesi w serialu Klan. Aktorka przez epidemię koronawirusa w Polsce przez dłuższy czas nie pracowała. Straciła sporo pieniędzy, przez co martwiła się o swoją przyszłość. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że nowe odcinki serialu stały pod znakiem zapytania.

Aktorka od kilku lat walczy z insulinoopornością, która jest jedną z najsłabiej diagnozowanych chorób w Polsce. Anna przez problemy ze zdrowiem w krótkim czasie bardzo przytyła, jednak dzięki opiece lekarskiej, odpowiedniej diecie oraz ćwiczeniom fizycznym schudła 30 kg i powoli wraca do sylwetki sprzed lat.

Anna Powierza komentuje wpis Agnieszki Kaczorowskiej

Wpis Agnieszki Kaczorowskiej wywołał prawdziwą burzę w sieci. Aktorka podzieliła się w nim swoimi przemyśleniami na temat postrzegania piękna oraz podkreśliła, że w jej opinii Instagram ostatnio promuje brzydotę:

Obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive. Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”? Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach?

Kilka gwiazd zarzuciło Kaczorowskiej, że tezy, które wygłosiła, są bardzo krzywdzące. Co na ten temat sądzi Anna Powierza, serialowa ciotka Agnieszki?

Tyle gwiazd już się wypowiedziało, to ja nie jestem pewna, czy jeszcze moje zdanie musi dorzucić się do tej kupki dyskusji, krytyki. Myślę, że to było bardzo niefortunne złożenie kilku słów. Nie podejrzewam, żeby Agnieszka miała cokolwiek złego na myśli, aczkolwiek tak wyszło. Wyszedł nieładny wpis z dość nieładną treścią.

Zdaniem aktorki, następnym razem Agnieszka uważniej będzie wypowiadać swoje zdanie:

Ja bym już na to spuściła zasłonę milczenia. Minęło już tyle czasu. Jest szansa, że następnym razem przemyśli to, co napisze.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Anna Powierza - Majowe święto kina ocalonego od zapomnienia TVP

Anna Powierza - Majowe święto kina ocalonego od zapomnienia TVP

Anna Powierza podczas treningu

Anna Powierza podczas treningu

Anna Powierza - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii

Anna Powierza - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×