Anna Popek schudła dzięki diecie i nowej miłości! Zdradziła nam swój sekret na wieczną młodość [WIDEO]

Anna Popek dieta, partner

Anna Popek dieta, partner

Anna Popek schudła, zmieniła styl, a wszystko to dla nowego partnera? Gwiazda nie ukrywa, że jest zakochana. Ale czy stosuje jakąś dietę? W rozmowie z naszą reporterką zdradziła sekret swojej metamorfozy.

Anna Popek na pokazie Gosi Baczyńskiej zrobiła spore wrażenie swoim wyglądem. Gwiazda miała na sobie seksowną mini, rozświetlający cerę makijaż, a do tego sprawiała wrażenie o wiele szczuplejszej niż jeszcze kilka tygodni temu. Czy to zasługa nowej diety? A może miłości? Znamy odpowiedź na oba pytania.

Zobacz: Anna Popek przeprasza Kingę Rusin i tłumaczy się przed naszą kamerą: “Ludzie powinni żyć w miarę dobrze” [WIDEO]

Dieta Anny Popek. Jak schudła?

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Anna Popek zdradziła, że ostatnio nie jest jej po drodze z dietetycznymi posiłkami. Wręcz przeciwnie, podczas wakacji najczęściej posilała się kalorycznymi kanapkami na białym pieczywie:

Życie wpływa na wygląd. Na wygląd trzeba sobie zapracować, jak to mówią. Z dietą jest mi ostatnio nie po drodze, bo podróżując po Szwajcarii i mając tak dużo pracy, ciągle jadłam kanapki, więc nic, co mogłabym polecić odchudzającym się osobom.

Popek nie ukrywa, że co jakiś czas stosuje popularny ostatnio wśród gwiazd post dr Ewy Dąbrowskiej, czyli dietę, dzięki której Karolina Szostak zrzuciła ponad 30 kilo! Czy to w tym tkwi sekret smukłej sylwetki 51-latki?

Też dużo pracy i takiej intensywności sprawia, że spalam to, co zjadam. Ale pilnuję się, zaczęłam stosować dietę „post przerywany”, czyli raz w tygodniu, dwa razy w tygodniu robię sobie kilkanaście godzin przerwy, czyli ostatni posiłek o 6, a następny o 11-12 następnego dnia i to wystarcza też, żeby organizm troszkę doszedł do siebie. Ale marzę też aby wyjechać na dietę dr Dąbrowskiej. Może we wrześniu się jeszcze uda skorzystać z tego dobrodziejstwa postu.

Zobacz: Karolina Szostak popełnia najgorszy błąd żywieniowy z możliwych! Szybko schudła, ale zaraz może mocno przytyć! [WIDEO]

Anna Popek schudła dzięki postowi dr Ewy Dąbrowskiej

Anna Popek schudła dzięki postowi dr Ewy Dąbrowskiej

Anna Popek jest w związku

Najważniejszą wiadomość prezenterka TVP zostawiła na koniec: Anna Popek jest zakochana! Gwiazda już nie ukrywa, że jej serce jej wypełnione miłością:

No trochę się dzieje. Myślę, że fajnie, kiedy człowiek dojrzały już spotka bratnią duszę. Kogoś, kto potrafi podzielić czas, dać inspiracje i wspierać, kochać. To jest najważniejsze, żeby ta druga osoba po prostu kochała. I z wzajemnością.

Zobacz: Przyłapaliśmy Annę Popek z nowym partnerem! Ukrywali się jak tylko mogli, ale mamy jego zdjęcia! [WIDEO]

Anna Popek z partnerem

Anna Popek z partnerem

Praca, stosowany regularnie post warzywno-owocowy i miłość – oto trzy złote zasady seksownej Anny Popek!


Anna Popek w bikini

Anna Popek w bikini

Jaką dietę ma Anna Popek?

Jaką dietę ma Anna Popek?

Anna Popek w Międzyzdrojach

Anna Popek w Międzyzdrojach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×