Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Anna Mucha wypowiada wojnę mediom? „Pewnych granic nie należy przekraczać” [WIDEO]

Anna Mucha w M jak miłość


Ania Mucha komentuje wojnę z mediami

Ania Mucha jest osobą znaną z niezwykłego temperamentu. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Ania postanowiła wypowiedzieć wojnę mediom, które za bardzo wkraczają w jej prywatność. Czy ta wojna nadal trwa?

Uważam, że pewnych granic nie należy przekraczać i są sytuacje życiowe, które są dosyć poważne, nie zawsze przyjemne. Uważam, że kiedy my tzw. ryje jesteśmy w szpitalu, na cmentarzu, kiedy jesteśmy chorzy to są sytuację w których ja sobie nie życzę obecności mediów. Są to sytuacje, które są dla mnie absolutnie święte, moja rodzina jest dla mnie absolutnie święta i ktokolwiek, kto będzie próbował naruszyć ten porządek będzie się spotykał z pewnymi konsekwencjami.

Co Ania myśli na temat tego, że w dzisiejszych czasach ludzi bardziej interesuje to, w co aktor był ubrany i jaką wpadkę zaliczył aniżeli to, jaki ma dorobek artystyczny?

Sami jesteśmy sobie temu winni. Jesteśmy też winni temu, że pewne osoby są gwiazdami czy „autorytetami”. Zaburzyły się pewne proporcje i zaburzyły się pewne zasady, ale cóż, takie są prawa rynku.

Całość rozmowy z Anią możecie zobaczyć w materiale poniżej.

M jak miłość: Ostre spięcie na linii Anna Mucha – Dominika Ostałowska!

Anna Mucha i Marcel Sora tworzą ładną parę?Komentarzy: 4


Gość | 10 grudnia 2017, 17:01

Haha! I ta pokazująca cycki i pipę w gazecie lala mówi o przekraczaniu granic?!?!


Gość | 10 grudnia 2017, 15:48

A nie napisali nigdzie żeby sobie zęby wyprostowala? O to chyba nie szła by na wojnę z mediami.


Paula | 10 grudnia 2017, 15:45

I ta głupia baba mówi o przekraczaniu granic? Przecież ona już nic nie ma do przekazania . Pokazała wszystko . Żenada. Sama pcha się gdzie tylko może. Byle tylko o niej mówili. Niech pokaże chociaż trochę rozumu , bo tego jeszcze nikt nie widział.


Gość | 10 grudnia 2017, 09:55

Taaak, sama jesteś sobie winna. Jak sobie poscielisz tak się wyspisz.. Dziwne że nadal tego nie rozumiesz..


Dodaj komentarz
×