Gwiazdy katują się dietami do bólu, ale nie Anna Mucha. Oto jej sposób na smuklejszą sylwetkę: „Tak to wygląda” [WIDEO]

Anna Mucha o sylwetce

Anna Mucha o sylwetce

Jak Anna Mucha dba o sylwetkę? Gwiazda odpowiada na krytykę swojego wyglądu. Zdarza się jej mierzyć z nieprzychylnymi opiniami na temat sylwetki. Co ona na to?

Anna Mucha od lat uchodzi za naczelną seksbombę polskiego show-biznesu. Jej apetyczne kształty mogliśmy podziwiać w najróżniejszych produkcjach i sesjach zdjęciowych. Zdjęcie z planu ostatniej części Kogla mogla trafiło na aukcję WOŚP. Kadr był na tyle odważny, że Instagram zablokował go, twierdząc, że ociera się o pornografię.

Mucha nigdy nie ukrywała, że nie w głowie jej głodówki. Gdy jej koleżanki z branży wyciskają siódme poty na siłowni, pokazując, jak cudnie chudną, ona relacjonuje kolejne wizyty w restauracjach, w których nie przelicza kalorii zamówionych dań. Na jej talerzu często lądują potrawy, jakie Anna Lewandowska omija szerokim łukiem. Gwiazda M jak miłość szczególnie kocha kuchnię włoską, której poświęciła sporo miejsca w książce Toskania, że mucha nie siada.

Apetyczne kształty Ani mają wielu zwolenników, ale nie brakuje też ich przeciwników. Pod postami gwiazdy zdarza się, że pojawiają się komentarze od osób, które sugerują, że aktorka powinna kupić karnet na siłownię. Co ona na to?

Anna Mucha o pełnych kształtach

Z odpowiedzi Muchy, jakiej udzieliła reporterce Jastrząb Post, jasno wynika, że ma gdzieś to, co piszą na temat jej wyglądu internauci. Gwiazda czuje się atrakcyjną kobietą:

Widać to na moim Instagramie, który bardzo serdecznie wam polecam, gdzie czasami odpowiadam na różnego rodzaju zaczepki czy uwagi. Natomiast mam dwie ręce, dwie nogi… Naprawdę, one świetnie funkcjonują. Głowa i parę innych części ciała też jest na miejscu, więc nie mam powodów do narzekań.

Jak dba o siebie Anna?

Zakładam czarne. A tak serio, to nie mam obsesji, co po mnie widać. Wypełnia mnie masło, wypełnia mnie miłość do jedzenia, radość życia. No i cóż… Tak to wygląda.

Cała rozmowa poniżej.


Anna Mucha dla WOŚP

Anna Mucha dla WOŚP

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha - premiera filmu Niewidzialna wojna

Anna Mucha - premiera filmu Niewidzialna wojna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×