Szukaj

Anna Mucha w „Kogel Mogel 3” zagrała rolę, którą przejdzie do historii! „Takie propozycje dostaje się raz na 30 lat” [WIDEO]

Anna Mucha Nikodem Rozbicki

Anna Mucha oczarowana Nikodemem Rozbickim

Misz-masz czyli Kogel Mogel 3 to film którego nie mogą doczekać się wszyscy fani poprzednich części. Kultowa produkcja powraca po latach na ekrany i zapowiada się naprawdę fantastycznie. Zobaczymy sporo znajomych twarzy, ale w obsadzie pojawili się również nowi aktorzy. Do Mikołaja RoznerskiegoMacieja ZakościelnegoJoanny Jarmołowicz dołączyła boska Anna Mucha, która nie ukrywa swojej ekscytacji z tego powodu.

Mucha wyjawiła, że choć jej postać jest postacią drugoplanową, ma zamiar sprawić, że będzie niezapomniana. Przy okazji wspomniała również, że zauroczyła się młodziutkim partnerem z planu – Nikodemem Rozbickim:

Mnie też zależy, żeby stworzyć jakąś postać. Charakterną, interesującą, nawet taką błyskotkę, ozdobnik. Ale postać, którą się zapamięta, bo jednak prowadzenie serialu, czy filmu przez cały czas jako główna bohaterka to jest bardzo duża odpowiedzialność, ja absolutnie trzymam za Olę i Nikodema kciuki. Ja jestem prywatnie niemal zakochana w Nikodemie. Może w czwartej części rozwinę wątek, natomiast naprawdę jest to wyjątkowy mężczyzna i dziewczyny warto.

Anna Mucha o filmie „Kogel-Mogel 3”

Podczas konferencji prasowej filmu Anna wyjawiła przed kamerą Jastrząb Post, że takie okazje zdarzają się często tylko raz w karierze. Choć jej rola nie jest ogromna, Mucha bardzo się cieszy, że będzie miała szansę zagrać w filmie:

To są takie propozycje, które się dostaje raz na 30-ści lat, więc absolutnie nie. Dla mnie to duży zaszczyt i wyróżnienie. Gram urzędniczkę, to jest nowa postać. To nie jest duża rola, natomiast chciałabym, żeby się zapisała.

Czy Anna odczuwa stres związany z faktem, iż poprzednie części filmu mają miano kultowych?

Jest to pewien ciężar i myślę, że wszyscy go trochę odczuwamy. Myślę, że z biegiem czasu i im bliżej premiery będziemy go odczuwać jeszcze bardziej. jest to tym bardziej stresujące, ze naprawdę wiele osób zna Kogla-Mogla. Jest to pewien ciężar. Tym bardziej, że robimy coś nowego. Bardzo zależy mi na tym, żeby to był dobry film. Scenariusz to był kawał dobrej roboty, bardzo śmieszny. Bardzo mnie cieszy to, że jednym z potężnych filarów jest właśnie historia tych bohaterów, których już znamy.

Wybierzecie się do kina?

Anna Mucha popłakała się przez Kubę Wojewódzkiego. To było dla niej za dużo [WIDEO]

Gwiazdy na konferencji prasowej filmu „Kogel-Mogel 3”: Anna Mucha, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Joanna Jarmołowicz, Ilona Łepkowska

Anna Mucha w „M jak miłość” dostała rolę po telefonie Kuby Wojewódzkiego? Ilona Łepkowska ma nieco inną wersję wydarzeń


Nikodem Rozbicki i Anna Mucha na planie Kogel-Mogel 3

Nikodem Rozbicki i Anna Mucha na planie Kogel-Mogel 3

Anna Mucha na konferencji filmu

Anna Mucha na konferencji filmu "Kogel-Mogel 3"

Anna Mucha na konferencji filmu

Anna Mucha na konferencji filmu "Kogel-Mogel 3"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×