Szukaj

Ida Nowakowska o udziale Anny Muchy w „Dance Dance Dance”. To już nie będzie ten sam program [WIDEO]

Anna Mucha, Ida Nowakowska

Anna Mucha, Ida Nowakowska

Anna Mucha jurorką w Dance Dance Dance. Jak zmiany w obsadzie ocenia Ida Nowakowska? O to zapytała ją nasza reporterka.

Już za dwa tygodnie TVP wyemituje pierwszy odcinek Dance Dance Dance. W drugiej edycji tanecznego show o główną nagrodę zawalczą między innymi Kasia Stankiewicz z siostrą i Rafał Jonkisz z bratem. W mediach o wiele więcej emocji od uczestników budzi nowa jurorka show. Do obsady dołączyła jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu – Anna Mucha.

Anna Mucha jurorką w Dance Dance Dance. Ida Nowakowska komentuje

Aktorka zajęła miejsce po Ewie Chodakowskiej, która zrezygnowała z dalszego udziału w projekcie. Jak Muchę w roli jurorki wyobraża sobie Ida Nowakowska – najbardziej sroga ekspertka pierwszego sezonu?

Mogę sobie to gdzieś tam wyobrażać, ponieważ Ania była już jurorką w innym programie [You Can Dance –red.], który był mi bliski. Jestem podekscytowana, że jest jakaś zmiana. Przyzwyczaiłam się już do Ewy. My stworzyliśmy ten program wspólnie. Jako Robert, Ewa i Ida w jury. To było takie nasze dziecko. Więc teraz mam wrażenie, że robimy takie nowe dziecko, tę drugą edycję i to będzie coś innego. Myślę, że nie będzie tak samo. Na pewno będzie ciekawiej. Ania jest osobą charakterną jak wszyscy wiemy, więc zostawiam taką białą kartkę, aby była zapisana przez Anię. Z Ewą bardzo się lubiłam, lubimy się nadal.

Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska w Pytaniu na Śniadanie

Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska w Pytaniu na Śniadanie

Ida nie ukrywam że było jej dość przykro, gdy dowiedziała się, że Ewa odchodzi z show:

Zasmuciłam się na pewno, ale z drugiej strony mam wrażenie, że tworzymy nowy program. Tamten zostawiamy, zostawiam to w bardzo dobrych wspomnieniach i to będzie takim naszym małym diamencikiem. Pierwsza edycja, to zawsze pierwsza edycja, a druga to coś nowego. Myślę, że Ewa też będzie z chęcią oglądać, kibicować i trzymać kciuki.

Cała rozmowa poniżej.


Anna Mucha

Anna Mucha

Ewa Chodakowska w obcisłym kombinezonie

Ewa Chodakowska w obcisłym kombinezonie

Ida Nowakowska – premiera filmu ZENEK

Ida Nowakowska – premiera filmu ZENEK

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×