Szukaj

Szykuje się ślub – i to jaki! Wróżbita Maciej o nowym związku Anny Muchy. Dopatrzył się prawdziwych sensacji

Wrózbita Maciej o związku Anny Muchy i Jakuba Wonsa

Wrózbita Maciej o związku Anny Muchy i Jakuba Wonsa

Anna Mucha i Jakub Wons są razem od kilku miesięcy. Aktorka nie opowiada o swoim związku, dlatego zapytaliśmy Wróżbitę Macieja, jak ocenia jej nową relację. Okazuje się, że ulubienica widzów rozważa ślub, i to taki, o którym będzie mówiło się latami. Co jeszcze nam zdradził?

Anna Mucha ma na swoim koncie kilka głośnych związków. Najwięcej mówiło się o jej relacji z Kubą Wojewódzkim, na której zresztą wypłynęła na szerokie wody show-biznesu. Po rozstaniu udało się im stworzyć przyjacielską relację, która trwa do dziś. Wspierają się w pracy i spotykają prywatnie. Nie raz i nie dwa publikowali wspólne zdjęcia z domowego zacisza.

Najdłuższej Mucha była w związku z Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwojga dzieci – córeczki Stefanii i syna Teodora. Po rozstaniu z biznesmenem o włoskich korzeniach aktorka skradła serce kolegi z teatru Jakuba Wonsa. O nowej relacji ulubienicy widzów wiemy tyle, ile kolorowej prasie mówią ich znajomi. Dlatego poprosiliśmy Wróżbitę Macieja, by zdradził nam nieco więcej szczegółów na temat ich relacji.

Wróżbita Maciej o związku Anny Muchy. Szykuje się ślub!

Ekspert w zakresie numerologii uważa, że Mucha w stu procentach poświęca się miłości. Maksymalnie angażuje się w relację, podobnie jak w pracę, co czasami stawia ją przed niełatwymi wyborami:

Ona jest zodiakalnym bykiem, bo jest urodzona 26 kwietnia i dla niej rodzina jest najważniejsza. Miłość to jest istota wszystkiego. Anna może mieć naprawdę taki trochę kłopot w swoim życiu, czy ona ma się poświęcać pracy, czy miłości. Uważam, że jeżeli wchodzi w związek, to już daje z siebie wszystko i angażuje się maksymalnie w relację osobistą.

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons

Ze słów Wróżbity Macieja wynika, że gwiazda prawdopodobnie rozważa nie tylko wspólną przyszłość, ale nawet ślub ze swoją drugą połówką:

Ona nie wyznaje półśrodków. Jest zerojedynkowa. Albo wszystko, albo nic. Jeżeli jesteśmy w związku, jeżeli się kochamy, to bierzemy ślub.

Jaki to będzie ślub? Spokojny i w tajemnicy przed mediami czy huczny, z tabunem paparazzi?

Uważam, że to może być taki tradycyjny ślub po polsku – na całego.

Brzmi ciekawie. Oby się spełniło.


Sylwester w Polsacie 2020 - Wróżbita Maciej

Sylwester w Polsacie 2020 - Wróżbita Maciej

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons na drinku

Anna Mucha i Jakub Wons na drinku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×