Anna Markowska wspiera Magdę Stępień. Sama ma za sobą podobny koszmar! Przed kamerami wyrzuciła z siebie smutną prawdę

Anna Markowska, Magda Stępień

Anna Markowska, Magda Stępień

Anna Markowska zabrała głos w sprawie Magdy Stępień. Jak się okazuje, sama kiedyś przeżyła podobny koszmar. Szczere wyznanie modelki. 

Magda Stępień przed kilkoma miesiącami straciła dziecko, syna Oliwiera, który zmarł w następstwie choroby nowotworowej. Nie pomogło nawet specjalistyczne leczenie w Izraelu. Po śmierci dziecka modelka wycofała się z mediów społecznościowych. Powróciła do nich niedawno, by poinformować o tym, jak przeżywa żałobę i dodać otuchy innym.

Może właśnie śmierć Oliwiera i jego krótkie życie spowoduje, że dzięki niemu zostanie uratowane jakieś życie, bo my nigdy nie wiemy. Oliwier też zachowywał się jak zdrowe dziecko, nikt nawet nie pomyślał, że mogło być coś nie tak – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Tym razem reporterka porozmawiała z koleżanką Magdy – Anną Markowską. Ostatnio matka Oliwiera bardzo zachwalała przed nami Anię, mówiąc, że przyjaciółka wyciągnęła do niej pomocną dłoń.

Anię znam, ona okazała mi ogromne wsparcie podczas choroby Oliwierka, dlatego ta osoba swoim ogromnym sercem, bezinteresownym wsparciem dała mi poczucie wiary, nadziei i miłości i pójścia do przodu. Jestem jej z całego serca za to wdzięczna, jest to cudowna kobieta. Wierzę, że ta nasza znajomość pozwoli mi przekuć to w coś dobrego – podkreśliła.

Anna Markowska o Magdzie Stępień. Co powiedziała?

Ania widzi u koleżanki takie same emocje, które dostrzegła u siebie, gdy jako nastolatka przechodziła złośliwy nowotwór gardła. Dostrzegła, że choroba dała jej moc zrozumienia innych ludzi. Teraz wykorzystuje ten dar, by wspierać przyjaciółkę.

Ja w Magdzie widzę emocje, które miałam w sobie, gdy chorowałam. Wtedy, kiedy chorowałam, to myślałam, że to się dzieje po to, abym ja miała taką szczególną moc rozmawiania z kimś, zrozumienia tej osoby i tak jest. Tę moc teraz wykorzystuję i jeżeli mogę wspierać Magdę, to jest to dla mnie zaszczyt. Każdy uśmiech Magdy jest dla mnie miodem na serce. Ja chcę, aby ta kobieta się uśmiechała. Aby była inspiracją i siłą dla kobiet, które straciły kogoś bliskiego, dla osób, które chorowały, bo z takich traumatycznych przeżyć bardzo ciężko jest wyjść.

Magda może zrobić wiele dobrego. Ania zrobi wszystko, by „obudzić w niej kobietę torpedę” i dalej będzie ją wspierała.

Myślę, że Magda może zrobić dużo dobrego i mam nadzieję, że zrobi. Ja chcę w niej obudzić kobietę torpedę, która pokaże, że jest silna i jej życie zmieniło się na zawsze.

Zgadzacie się z rozmówczynią Jastrząb Post?


Anna Markowska - Pokaz mody MMC

Anna Markowska - Pokaz mody MMC

Magda Stępień

Magda Stępień

Anna Markowska - Pokaz mody MMC

Anna Markowska - Pokaz mody MMC

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dzielić pieniędzmi umieją się Ci co mało maja, Ci co maja pieniądze nie chcą ich rozdawać nawet dla potrzebujących. Lans jest dla nich praca taka przykra prawda naszych czasów

  • Gość pisze:

    Bez ironii jedni mogą pisać niech siedzi w domu nie powinna nic robić tylko płakać, a nie pomyśleliście ze gdyby siedziała w domu i właśnie płakała cały czas to mogłaby sobie coś zrobić, różne rzeczy do głowy przychodzą w samotności. Z drugiej strony faktem jest ze obraca się wśród majętnych ludzi i ta zbiórka od ludzi mniej zamożnych nie wiadomo czy była aż tak potrzebna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×