Szukaj

Omyłkowo wyczytano jej imię. Największa przegrana „Top Model” komentuje wielką wpadkę Joanny Krupy [WIDEO]

Anna Markowska o wynikach Top Model 7

Anna Markowska o wynikach Top Model 7

Anna Markowska o wynikach Top Model 7

Finał Top Model 7 wygrała Kasia Szklarczyk, ale najwięcej emocji zdecydowani wzbudził przedostatni etap eliminacyjny – wyczytywanie nazwisk finalistów, którzy przeszli do ostatniej fazy głosowania. Joanna Krupa podczas wyczytywania wyników w odcinku na żywo, wyraźnie zawahała się, czy oby na pewno przedstawiła je poprawnie. Okazało się, że gospodyni programu zobaczyła na prompterze, którego nie widzieli telewidzowie, błędną informację na temat laureatów 1 i 2 miejsca. Na szczęście gwiazda zachowała zimną krew i uratowała całą sytuację.

Szeroko komentowane w mediach potknięcie oceniła bohaterka całego zamieszania – Anna Markowska, która przez chwilę nie wiedziała, czy przechodzi do decydującego etapu, czy żegna się z programem. W rozmowie z naszą reporterką laureatka trzeciego w Top Model 7 miejsca wyznała:

Nie jestem zaskoczona. Była pomyłka i tym trochę byłam zaskoczona, aczkolwiek w Top Model są same zaskoczenia, zdążyłam się przyzwyczaić. To była decyzja widzów i ja muszę się z tym zgodzić, to jest wybór ludzi. Moje serce biło cały czas bardzo mocno, ale to są takie emocje trochę skrajne. Ucieszyłam się, widzę Kasię, która odpadła i takie szaleństwo emocji. Ja jestem okay. Pomyłki się zdarzają, uważam, że w życiu zawsze dzieje się tak, jak ma być.

Emocje w czasie finału było ogromne, co potwierdziła sama Joanna Krupa:

Cała trójka była bardzo mocna, ale z Kasią miałam taką inną relację. Była to dziewczyna, która przyszła do nas na casting. Nikt w nią nie wierzył i ja dałam jej szansę. Dla mnie to było takie, że jak ona wygrała, to byłam troszkę w szoku, że dziewczyna w którą nikt nie wierzył, nagle wygrała i zrobiła taki postęp. Miała tę determinację. Cała trójka jest dla mnie wygrana, ale pokazała, że może otworzyć pokaz. Pokazała w Los Angeles. Ale Ania i Hubert to bardzo mocni kandydaci i myślę, że dadzą sobie radę. Ale z Kasią emocje puściły. bo ona przypomniała mi moje momenty, gdy nikt we mnie nie wierzył, ale ona może cały świat zdobyć bo ona jest wysoka, nadaje się na wybiegi. Ma lepsze szanse niż ja miałam w jej wieku.

Oglądaliście finał Top Model 7?

Całą sytuację z błędnym odczytaniem wyniku możecie zobaczyć na wideo ze studia:

Joanna Krupa gorzko o wynikach „Top Model 7”. Chyba pierwszy raz tak bardzo broni zwycięzcy

Michał Piróg zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego wideo Zuzy z „Top Model”! Jego reakcja nieźle zaskakuje [WIDEO]

Siostra Kasi Szklarczyk pokazała się całej Polsce! Jest piękna! Wygląda jak Top Model


Finałowa trójka Top Model 7

Finałowa trójka Top Model 7

Anna Markowska – finał Top Model 7

Anna Markowska – finał Top Model 7

Anna Markowska – finał Top Model 7

Anna Markowska – finał Top Model 7

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×