Anna Markowska z „Top Model” pierwszy raz o relacji z Pawłem Delągiem: „Media kochają takie tematy”. Czego wymaga od swojego partnera?

Anna Markowska o relacji z Pawłem Delągiem

Anna Markowska o relacji z Pawłem Delągiem

Czy Anna Markowska i Paweł Deląg są parą? Po serii spekulacji, głos zabrała modelka. Zdradziła nam, co łączy ją z przystojnym aktorem. Przy okazji wskazała cechy charakteru u mężczyzn, na które zwraca uwagę.

Przez program Top Model przewinęło się blisko 200 uczestników, którzy dotarli do najważniejszej części show, czyli wprowadzili się do domu modeli. Jedną z osób, która walczyła o główną nagrodę, była Anna Markowska. Uczestniczka hitu TVN ma za sobą zwycięską, trwającą 3 lata walkę z chorobą. Kiedy była nastolatką, zdiagnozowano u niej złośliwy nowotwór głowy. Teraz przypomina, jak ważna jest profilaktyka i apeluje do innych, żeby się badali.

Trudna historia jeszcze bardziej uświadomiła Annie, że nie warto odkładać swoich marzeń na później. W jej przypadku jednym z nich było wkroczenie do świata mody. Chociaż nie wygrała show Top Model, to zrobiła zawrotną karierę. Jej urodę docenili producenci dużych marek. Zrealizowała kilka kampanii, a jej twarz zdobiła zdjęcia publikowane na łamach poczytnych magazynów o trendach.

W pracy miała okazję nawiązać kilka cennych przyjaźni. Jedną z nich jest relacja z Pawłem Delągiem. Gdy tylko udostępniła ich wspólne zdjęcia, fani natychmiast zaczęli zastanawiać się, co łączy ją z przystojnym aktorem. Wątpliwości rozwiała przed naszą kamerą.

Anna Markowska i Paweł Deląg są parą? Gwiazda Top Model o relacji z aktorem

Markowska nie ukrywa, że zasady na jakich działają media, budzą w niej mieszane uczucia. Nie jest zaskoczona, że została sparowana z Pawłem Delągiem, chociaż – jak zapewniła reporterkę Jastrząb Post – nie łączy ich nic poza przyjaźnią:

Łączy nas przyjaźń. Bardzo lubię Pawła. Oczywiście, że żadnego romansu nie było. Media kochają takie tematy. Ja nie jestem w stanie przewidzieć tego, co napiszą media, a czego nie napiszą.  Wszystko jest dzisiaj takie zero-jedynkowe. Jeżeli pokażę zdjęcie z dziewczyną, którą trzymam za rękę, posądzą mnie, że jestem lesbijką. Jeżeli będę na kolacji w restauracji, powiedzą, że mam romans. Wszystko zeszło do takiej prostoty i liberalizmu, którego nie do końca rozumiem, ale tak funkcjonuje świat. Ja swoje życie prywatne trzymam bardzo prywatnie i nie dzielę się nim w mediach.

Na jakie cechy charakteru u mężczyzn Anna zwraca uwagę?

Szalenie inteligentny, to bardzo mi imponuje. Zabawny i taki, który ma system wartości podobny do mnie, czyli kocha rodzinę, zwierzęta sport.

Czy modelka znalazła już swój ideał?

To jest już w moim prywatnym życiu i tyle. W mediach nie będę się tym dzielić. Zachowuje to dla siebie w 100% to jest mój świat.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Paweł Deląg i Anna Markowska wypoczywają razem

Paweł Deląg i Anna Markowska wypoczywają razem

Paweł Deląg – premiera kalendarza ATM na 2020 rok

Paweł Deląg – premiera kalendarza ATM na 2020 rok

Anna Markowska

Anna Markowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×