Anna Maria Sieklucka o planach na 2021 rok. Gwiazda „365 dni” ma bardzo krótką listę wymagań

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Jakie plany na 2021 rok ma Anna Maria Sieklucka? Gwiazda 365 dni zdradziła nam, czy stworzyła listę celów i co jest dla niej najważniejsze w najbliższym czasie.

Anna Maria Sieklucka ma za sobą udany rok. Aktorka z przytupem zadebiutowała na dużym ekranie. Rolą Laury w hicie Netflixa 365 dni zaskarbiła sobie sympatię nie tylko polskiej, ale także zagranicznej publiczności. O jej życiu prywatnym i zawodowym pisały najpoczytniejsze serwisy plotkarskie w wielu krajach. Jeden z hinduskich magazynów poświęcił jej aż osiem stron. Zdjęcia Polki wylądowały na łamach takich pism jak People czy Life&Style.

Anna Maria Sieklucka o planach na 2021 rok

Popularność Anny Marii wykroczyła poza granice kraju, a jej konto na Instagramie obserwuje już prawie 3 miliony internautów. Czego można chcieć więcej? Nasza reporterka zapytała aktorkę, jakie ma plany na najbliższe 12 miesięcy. Okazuje się, że gwiazda nie ma listy, którą spełniałaby punkt po punkcie:

Nie jestem osobą, która planuje i wypisuje sobie swoje myśli na rok 2021. Projektuję to w głowie, ale to nie jest tak, że siądę z kartką i będę wypisywać, jakie mam oczekiwania od przyszłego roku i nastawiać się, że wszystko się spełni i będzie super. Moje życie mi pokazało, że nic nie dzieje się bez przyczyny, ale życiem rządzą przypadki i nie chcę tworzyć otoczki, że teraz się coś wydarzy. Mam swoje marzenia, mam swoje plany i wierzę, że je zrealizuję. Ale wszystko w swoim czasie.

Sieklucka chciałaby, by w 2021 roku jej życie wyglądało tak jak w ostatnim czasie. Przede wszystkim wciąż chciałaby być taką osobą, jaką jest teraz:

Niech się dzieje wola nieba i niech się wszystko toczy w swoim trybie i czasie. Jedyne, co chcę od 2021 roku to, żebym nadal została tym człowiekiem, którym jestem obecnie i żeby nic się w mojej głowie nie zmieniło i nie wydarzyło takiego, co spowoduje, że moje myślenie i nastawienie do świata się diametralnie zmieni. I że nadal będę trochę poprawną, ale niepoprawną optymistką.

Cała rozmowa poniżej.


Anna Maria Sieklucka – Sylwester 2020

Anna Maria Sieklucka – Sylwester 2020

Anna Maria Sieklucka pochwaliła się partnerem

Anna Maria Sieklucka pochwaliła się partnerem

Anna Maria Sieklucka jako panna młoda, fot. Kama Bannach, suknieboho.pl/4weselapokwarantannie/

Anna Maria Sieklucka jako panna młoda, fot. Kama Bannach, suknieboho.pl/4weselapokwarantannie/

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wszystko ładnie pięknie cacy szkoda tylko że Sieklucka tak wyróżnia tych co jej wazelina jadą i ta jedna co ma takie parcie na szkło…..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×