Szukaj

Anna-Maria Sieklucka pierwszy raz o udziale w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14”. To dlatego przyjęła propozycję

Anna-Maria Sieklucka, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Anna-Maria Sieklucka, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Anna-Maria Sieklucka już wkrótce da się poznać swoim fanom z zupełnie innej strony. Gwiazda będzie jedną z uczestniczek kolejnej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dlaczego zdecydowała się wziąć w nim udział?

Anna-Maria Sieklucka to aktorka, której wielką sławę przyniósł film 365 dni. Wcieliła się w nim w postać zmysłowej Laury Biel. Adaptacja bestselleru Blanki Lipińskiej z miejsca zyskała rangę wielkiego kinowego hitu. W dniu premiery w kinach pojawiły się tłumy fanów, które chciały obejrzeć ekranizację ich ulubionej powieści. Ogromną popularność poza krajem zyskali odtwórcy głównych ról.

Anna-Maria Sieklucka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Anna-Maria Sieklucka będzie jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Program z udziałem gwiazd, w którym wcielają się oni w postaci znane z wielkiej sceny muzycznej, cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Do tej pory wyemitowano już 13 sezonów, z których każdy kolejna gromadził przed telewizorami jeszcze większą publikę.

Udział Siekluckiej w 14. odsłonie programu jest gwarancją tego, że tym razem oglądalność sięgnie zenitu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda filmu 365 dni opowiedziała, dlaczego zdecydowała się wziąć udział w wielkim muzycznym widowisku.

Bardzo bym chciała, żeby odbiorcy zobaczyli mnie z różnych stron. Żeby to był teatr, film i ambitne programy rozrywkowe. Żeby to było samo nakręcające się koło. Myślę, że póki co mi się to udaje. Więc trzymajcie kciuki, że nie będę się tylko kojarzyć z jedną odsłoną siebie, tylko również to będzie inny wymiar mnie.

Aktorka ma jedno marzenie, które chciałaby zrealizować w 2021 roku:

Moim marzeniem na przyszły rok jest stworzenie jednoosobowego serialu. Mam nadzieję, że to się spełni, że to będzie pra-premiera. Jak najbardziej chciałabym, aby było to przetłumaczone na kilka języków.

Oprócz Anny-Marii Siekluckiej w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 zobaczymy również między innymi Maję Hyży, Magdę Narożną, Michała Meyera, Lesława Żurka, Tamarę Arciuch i Pawła Górala.

Cała rozmowa z AMĄ poniżej:


Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka - plan 365 dni

Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka - plan 365 dni

Łukasz Witt-Michałowski i Anna Maria Sieklucka

Łukasz Witt-Michałowski i Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×