Anna Maria Sieklucka szczerze o relacji z Blanką Lipińską: „Przeszłyśmy swoją drogę”. Jak wygląda ich relacja poza planem?

Banka Lipińska, Anna Maria Sieklucka

Banka Lipińska, Anna Maria Sieklucka

Ekranizacja książki Blanki Lipińskiej pt. 365 dni okazała się kinowym hitem. Zdecydowano się nakręcić kolejne części. Aktorka Anna Maria Sieklucka zdradziła, jak na planie zachowuje się słynna autorka bestsellera.

Blanka Lipińska kilka lat temu zdecydowała się napisać powieść erotyczną pt. 365 dni. Podobno inspiracją do jej powstania były prywatne przeżycia autorki. Książka stała się bestsellerem i bardzo szybko znikała z półek w księgarniach.

Sukces wydawniczy w kraju i za granicą zmobilizował Lipińską do napisania kolejnych części, a ostatecznie do zekranizowania ich. Film, który powstał na podstawie książki, stał się kinowym hitem i przyniósł ogromne zyski. Gdy przystąpiono do kręcenia filmu, wiadomo było, że będzie to wyjątkowa produkcja. Pierwszoplanową rolę męską zagrał włoski aktor Michelle Morrone, natomiast główna rola kobieca przypadła Annie Marii Siekluckiej

Dopóki Sieklucka nie zagrała w filmie 365 dni, niewiele osób wiedziało o jej istnieniu. Okazało się jednak, że jest zdolną aktorką, a udział w takiej produkcji przyniósł jej sławę o zasięgu międzynarodowym. Od tej pory zaczęła bywać na salonach i angażować się w kolejne projekty.

Anna Maria Sieklucka o relacji z Blanką Lipińską

Po kinowym sukcesie filmu 365 dni postanowiono, że powstaną jego dalsze części. Zaangażowano do nich tych samych aktorów. Odkąd kręcono pierwszą część filmu, minęło trochę czasu, a w życiu Blanki Lipińskiej wiele się przez ten okres pozmieniało. Czy prywatne zawirowania celebrytki wpłynęły na jej relacje z aktorką? Opowiedziała o tym Anna Maria Sieklucka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

To jest naturalne w życiu człowieka, że jak mija czas i im bardziej się poznajemy, tym więcej o sobie wiemy. A na tyle ile o sobie wiemy, jesteśmy w stanie dopasować się też do tego, jakie ci ludzie mają emocje.

Anna Maria jest przekonana, że wraz z Blanką przeszła taką drogę:

I zdecydowanie my z Blanką przeszłyśmy taką swoją drogę poznawania siebie i myślę, że wyszło nam to bardzo dobrze. Wydaje mi się, że potwierdzi moje słowa, że ta współpraca była bardzo przyjemna i owocna.

Sieklucka i Lipińska polubiły się na tyle, że utrzymują kontakt także poza planem. Cała rozmowa poniżej.


Anna Maria Sieklucka, Blanka Lipińska, Michele Morrone

Anna Maria Sieklucka, Blanka Lipińska, Michele Morrone

Michele Morrone, Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka

Michele Morrone, Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka - plan 365 dni

Anna Maria Sieklucka - plan 365 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×