Szukaj

Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin o wygranej: „Jestem małym weteranem”. Wspierał ją przystojny chłopak

Anna-Maria Jaromin o Miss Polski i związku

Anna-Maria Jaromin o Miss Polski i związku

Anna-Maria Jaromin z Katowic została Miss Polski 2020. Po konkursie opowiedziała nam, jakie emocje towarzyszyły się w trakcie gali finałowej. Zdradziła też, że jest w związku. Zobacz, jak wygląda chłopak najpiękniejszej Polki.

Wybory Miss Polski to konkurs z wieloletnią tradycją. Już od ponad 30 lat w naszym kraju wybierana jest najpiękniejsza Polka. Wszystko odbywa się w kilku etapach – najpierw na poziomie regionalnym, później podczas gali finałowej transmitowanej w telewizji. Chętnych pań do zdobycia tego prestiżowego tytuły nigdy nie brakuje. Zwyciężczyni ma możliwość reprezentowania kraju w innych międzynarodowych konkursach piękności.

Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin o związku. Czy ma chłopaka?

Wczorajszy wieczór należał do kandydatki z Katowic, czyli Anny-Marii Jaromin. 22-latka oczarowała swoją urodą jury, w którym zasiadały same kobiety – Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Anna Wyszkoni czy Joanna Liszowska. W konkursie pokonała aż 22 kandydatki, a każdej kolejnej stylizacji prezentowała się wręcz zjawiskowo.

Reporterce Jastrząb Post tuż po zakończeniu wydarzenia udało się porozmawiać ze zwyciężczynią. Przed naszą kamerą opowiedziała o wygranej:

Totalnie nie spodziewałam się. Ja obstawiałam zupełnie inaczej, ale jestem bardzo wdzięczna za taką decyzję jury. Nikt mnie nie musiał namawiać do udziału w konkursie, to było moje marzenie od kiedy byłam małą dziewczynką. Więc musiałam spróbować swoich szans, chciałam zobaczyć, jak mi pójdzie. Ja po prostu kocham konkursy. Tak jak kocham jazdę konną, tak kocham konkursy.

To nie pierwszy konkurs piękności, w którym śliczna Anna-Maria brała udział:

Mam już kilka konkursów na swoim koncie, można powiedzieć, że jestem takim małym weteranem. Cieszę się, że jestem tu, gdzie teraz jestem. Postaram się to wykorzystać jak najlepiej i liczę, że się uda.

Czy Anna-Maria Jaromin ma chłopaka?

Moje serce jest zajęte. Tak więc przykro mi panowie, nie uda się.

Ukochany wspierał zwyciężczynię za kulisami wielkiej gali. W trakcie trwania konkursu udostępniał na Instagramie jej zdjęcia i planszę z numerem telefonu, którą zachęcał znajomych do głosowania.

Zdjęcia Jaromin z chłopakiem znajdziecie w galerii. Poniżej cała rozmowa z nową Miss Polski.


Chłopak Anny-Marii Jaromin

Chłopak Anny-Marii Jaromin

Anna-Maria Jaromin ma chłopaka

Anna-Maria Jaromin ma chłopaka

Anna-Maria Jaromin z chłopakiem

Anna-Maria Jaromin z chłopakiem

Dodaj komentarz

  • inka pisze:

    Polacy maja coraz gorszy gust…ona wogóle nie jest ładna,rzecietna owszem,ladna w makijazu,sztuczne usta,rzesy…co to ma być? a gdzie natura? powinna byc wybierana Miss Polski-Natura!!! w tym wieku moje Panie powinnyscie blyszczec młodoscia,natura i pieknem…

  • Gość pisze:

    Piękna kobieta to ta, która wygląda pięknie bez makijażu. Ta pani jest co najwyżej przeciętna.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×