Szukaj

Anna Lewandowska już przyzwyczaja Klarę do popularności. Ma na to genialne sposoby [WIDEO]

Anna Lewandowska o popularności córki Klary

Anna Lewandowska o popularności córki Klary

Jak Anna Lewandowska oswaja Klarę z mediami?

Życie Anny Lewandowskiej nie mogłoby się układać lepiej niż w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Jej treningi i diety biją rekordy popularności, na rynku pojawiły się zdrowe słodycze i smoothie, obozy treningowe wyprzedają się w mgnieniu oka, a centrum treningowe pęka w szwach. Największe zmiany i szczęście przyniosły jej jednak narodziny córki, Klary Lewandowskiej. Dziewczynka niemal natychmiast stała się medialnym hitem, a każde jej zdjęcie czy filmik, którymi mama szczodrze dzieli się z fanami, przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem.

Udało nam się zapytać Anny o jakiej przyszłości marzy dla swojej pociechy. Z jej postawy powinni brać przykład wszyscy rodzice:

Zostawiam decyzję mojej córce. Na pewno będę chciała pokazać jej wiele dróg, tych zdrowych dróg sportowych. Może zostanie muzykiem, może zostanie piosenkarką. nie wiadomo. Chciałabym pokazać jej pełen wachlarz możliwości na życie – wyjaśniła.

A jak radzą sobie z medialnym zamieszaniem, który panuje wokół Klary?

Zdaję sobie sprawę, że poprzez to, że jesteśmy jakby no, znaną parą – szczególnie mój mąż, który jest bardzo znany – to jest to nieodłączne w naszym życiu. Staram się bardzo mądrze do tego podchodzić, uczyć moją córeczkę od najmniejszych lat, że najważniejsza jest rodzina i podejście ludzi, którzy nas otaczają – wyjawiła trenerka

Życie dzieci gwiazd pod pewnymi względami na pewno jest łatwiejsze, ale pod innymi… Bycie na widelcu na pewno łatwe nie jest.

Zobacz: Rok temu “Lewy” strzelił tą piłką decydującego gola, a teraz to ulubiona zabawka Klary Lewandowskiej! Musicie zobaczyć to urocze zdjęcie!

Zobacz: Anna Lewandowska wreszcie pokazała twarz Klary! Jest także urocze zdjęcie rodzinne!

Zobacz: Jaką przyszłość zaplanowano dla Klary Lewandowskiej? Dumna mama wyznała wszystko jak na spowiedzi!


Klara Lewandowska na Wielkanoc

Klara Lewandowska na Wielkanoc

Klara Lewandowska w żółtym sweterku w chmurki

Klara Lewandowska w żółtym sweterku w chmurki

Anna Lewandowska kibicuje Robertowi z córką Klarą

Anna Lewandowska kibicuje Robertowi z córką Klarą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×