Szukaj

Anna Lewandowska doskonale zna swoją wartość! Zapytaliśmy ją czy zawdzięcza karierę Robertowi i… Miażdżąca riposta! [WIDEO]

Anna Lewandowska kariera

Anna Lewandowska zawdzięcza karierę Robertowi?

Ania i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie. Od wielu lat są na ustach wszystkich, a ich życie wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie. Na początku marca Ania spełniła kolejne swoje zawodowe marzenie – otworzyła klinikę w Warszawie Healthy Center by Ann.

Mimo że Ania, zanim jeszcze poznała Roberta, odnosiła ogromne sukcesy w karate, to do dziś musi mierzyć się ze stereotypem „żony piłkarza”:

Nie rozpatruje tego tak. Znam swoją wartość i wiem co robię. Tak czasem jest, że walczymy ze stereotypami, szczególnie ze stereotypami żony piłkarza. Ja już nawet nie walczę z tym, bo jestem żoną piłkarza i jestem dumna z tego. Natomiast od zawsze dużo robiłam, byłam sportowcem. Robert za mnie nie walczył na macie, ani nie studiował za mnie, tak więc robię swoje, to jest najlepsza obrona na to wszystko – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Ania.

Trenerka zdecydowanie nie spoczywa na laurach. Jej obozy Camp by Ann cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że w tym roku Anna zdecydowała się nie na dwie, a na trzy edycje!

Jest to coś niesamowitego. Camp by Ann to jest moje dziecko. Bardzo pilnuje tego, żeby wszystko na obozie było z wielkim komfortem zorganizowane. Bardzo dbam o ten komfort, natomiast to, co się dzieje to sama czasami łapię się za głowę i dlatego właśnie na prośbę kolejnych uczestników zorganizowałam kolejny taki turnus. Pytają o jeszcze więcej, natomiast więcej nie jestem w stanie wygenerować czasowo, ale wiem, że ten obóz wiosenny też na pewno będzie wspaniały.

Cała rozmowa poniżej:

Dla Anny Lewandowskiej niemożliwe nie istnieje! Właśnie pobiła rekord i zarobiła przy tym krocie!

PETARDA! Anna Lewandowska w pierwszej zmysłowej sesji okładkowej po narodzinach dziecka!

Stylowa Anna Lewandowska pojawiła się na Fashion Weeku w Paryżu! Przebierała się kilka razy!


Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN, 5 marca 2018

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN, 5 marca 2018

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN, 5 marca 2018

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN, 5 marca 2018

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski na rodzinnym zdjęciu

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski na rodzinnym zdjęciu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×