Anna Lewandowska prowadzi kilka biznesów. Co uważa za swój największy sukces? Mówi o nim z nieskrywaną dumą [WIDEO]

Anna Lewandowska o swoim największym sukcesie

Anna Lewandowska o swoim największym sukcesie

Co Anna Lewandowska uważa za swój największy zawodowy sukces? Żona Roberta nie ukrywa, że sama jest pod wrażeniem tego, co udało jej się osiągnąć w ciągu niespełna sześciu lat.

Annie Lewandowskiej wystarczyło 5 lat, by osiągnąć sukces w amerykańskim stylu. Żona najlepszego polskiego piłkarza zaczęła swoją karierę w biznesie od prowadzenia bloga Healthy by Ann. Miejsce z poradami online i przepisami na zdrowe przekąski z czasem ewoluowało do rozmiarów portalu i stało się marką, która zaowocowała kolejnymi projektami.

Lewandowska stworzyła własny brand spożywczy, otworzyła kawiarenkę na warszawskim Wilanowie, wypuściła linię ekologicznych kosmetyków i perfum oraz ruszyła z aplikacją, którą na swój smartfon pobrały już tysiące użytkowników.

Wiedza Ani zaczęła inspirować nie tylko Polki. Gwiazda coraz częściej gości w zagranicznych mediach. Niedawno rozpływał się nad nią brytyjski tabloid The Sun. Najbardziej ugruntowaną pozycję poza Polską ma w Niemczech, w których mieszka na co dzień z rodziną. Na rynku u naszych zachodnich sąsiadów nawet niemieckojęzyczną wersję poradnika Diet & Training by Ann, który był bestsellerem na naszym rynku.

Imponująca liczba sukcesów zobowiązuje. Nic dziwnego, że kilka dni temu Lewandowska otrzymała nagrodę na gali tygodnia Wprost – ShEO Awards 2021 w kategorii Liderka biznesu. Gdy odbierała statuetkę, nie potrafiła ukryć łez wzruszenia.

Anna Lewandowska wskazała swój największy zawodowy sukces

Zdaje się, że Lewandowska jest niekończącym się źródłem pomysłów na poszerzanie własnej działalności i inspiracji dla innych. Wystarczy spojrzeć na jej profil na Instagramie, który obserwuje już ponad 3 miliony internautów. Każdy dodany przez nią post cieszy się sporą popularnością i nierzadko motywuje ludzi do pracy nad sobą.

Ania nie ukrywa, że mimo kilku lat spędzonych w branży, wciąż z niedowierzaniem spogląda na wirtualne statystyki i komentarze od osób, których życie zmieniła na lepsze:

Ten impact jest tak duży, ile osób mnie obserwuje i jaką muszę pełnić rolę odpowiedzialnej osoby, jeżeli chodzi o zmianę nawyków Polaków.

Co Lewandowska uważa za swój największy sukces? Gwiazda nie upatruje go w poszczególnych biznesach, a w odbiorcach, którzy dzięki niej zaczęli rozsądnie podchodzić do codziennego stylu życia:

Myślę, że udało mi się namówić i przekonać naprawdę duży procent Polaków do tego, że warto dbać o swoje zdrowie, i to traktuje jako mój największy sukces – wyznała z nieskrywaną dumą.

Inspirują was porady Lewandowskiej?


Anna Lewandowska Liderką Biznesu wg tygodnika Wprost

Anna Lewandowska Liderką Biznesu wg tygodnika Wprost

Anna Lewandowska i Maryla Rodowicz - Gala ShEO Awards 2021

Anna Lewandowska i Maryla Rodowicz - Gala ShEO Awards 2021

Anna Lewandowska popłakała się odbierając nagrodę

Anna Lewandowska popłakała się odbierając nagrodę

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wrażliwiec z niej na pokaz. Większość robią za nią inni bo mając dwójkę dzieci tak wielu rzeczy by sama nie ogarnęła

  • Gość pisze:

    Nie, Lewa nie prowadzi żadnych biznesikow, robia to zatrudnione firmy. Lewa jedynie świeci twarza i opowiada glupoty o tym, co „stworzyla”

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×