Anna Lewandowska o rozłące z córkami: „Są chwile, gdy trzeba pomyśleć o własnych sprawach”. Kto wtedy opiekuje się Larą i Klarą?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska od kilku dni przebywa w Polsce. Robert z córeczkami już jakiś czas temu wrócił do Monachium, gdzie mieszkają na co dzień. Gwiazda opowiedziała nam, jak wygląda ich rozłąka. Na czym skupia się pod nieobecność rodziny?

Anna Lewandowska od lat udowadnia, że nie jest tylko żoną jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Z wielkim powodzeniem rozwija własne biznesy i odnosi spore sukcesy.

Ogromną popularnością wśród fanek cieszy się jej aplikacja treningowa. Można w niej znaleźć ćwiczenia dostosowane do różnych możliwości i etapów życia. Nie brakuje też ciekawych przepisów na zdrowe posiłki. Od dawna już w sklepach spożywczych możemy spróbować zdrowych przekąsek sygnowanych jej nazwiskiem. Jakiś czas temu Ania ruszyła także z własną marką kosmetyków pielęgnacyjnych i cateringiem dietetycznym. Wszystkie jej działania skupiają wokół zdrowego stylu życia.

Aktywność zawodowa nie przeszkodziła Lewandowskiej w spełnieniu się jako mama. Razem z Robertem doczekali się dwóch córeczek. Starsza z nich to 4-letnia Klara. Młodsza Laura w tym roku świętowała swoje pierwsze urodziny. Gwiazda każdą wolną chwilę poświęca na to, by spędzić czas ze swoimi pociechami i mężem.

Anna Lewandowska o rozłące z córkami i mężem

Ania od kilku dni przebywa w Polsce. Do Monachium, gdzie mieszkają na co dzień, wrócił jej mąż z dziećmi. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post trenerka opowiedziała, czym zajmuje się pod nieobecność rodziny i jak wypełniony ma grafik podczas pobytu w kraju:

Staramy się łączyć nasze sprawy zawodowe, więc może nie odpoczywam, bo dzisiaj byłam na planie, jutro ciąg dalszy i dodatkowo realizuję swoje spotkanie biznesowe. Ale oczywiście, codziennie rozmawiam z moimi maluszkami, które chodzą do przedszkola i żłobka, i z którymi jest dzielny, wspaniały tatuś. Myślę, że każdy rodzic pracujący zrozumie mamę pracującą. Są też te chwile, kiedy trzeba pomyśleć o własnych sprawach zawodowych.

Na czyje wsparcie najczęściej może liczyć Ania?

Nie jest to tajemnicą, że każda kobieta, która pracuje zawodowo potrzebuje pomocy. Ja potrafiłam o tę pomoc poprosić i mam wsparcie bliskich osób i to jest dla mnie najważniejsze. To jest mój duży sukces – po prostu wsparcie bliskich.

Jesteście fanami Ani i Roberta?


Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×