Anna Lewandowska w pięknych słowach o córeczkach: „Coraz częściej się wzruszam” [WIDEO]

Anna Lewandowska na gali Wprost

Anna Lewandowska na gali Wprost

Anna Lewandowska odebrała nagrodę podczas gali tygodnika Wprost w kategorii Liderka biznesu. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o córeczkach i sukcesach zawodowych.

Anna Lewandowska w krótkim czasie zbudowała imperium na swoim nazwisku. Stworzyła własną markę spożywczą, w której asortymencie znajdują się jedynie zdrowe przekąski, wypuściła aplikację z treningami online, otworzyła cukiernię na warszawskim Wilanowie, a do tego od lat aktywnie prowadzi bloga z poradami dla Polek. Jej działalność zawodową docenił tygodnik Wprost.

Lewandowska była jedną z gwiazd, które zostały nagrodzone podczas gali ShEO Awards. Żona najlepszego polskiego piłkarza otrzymała statuetkę w kategorii Liderka biznesu. Odbierając wyróżnienie, nie potrafiła ukryć wzruszenia. Jeszcze zanim wygłosiła poruszające przemówienie, zalała się łzami szczęścia.

Anna Lewandowska o córeczkach i sukcesach zawodowych

Po części oficjalnej Ania udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, w którym odniosła się do emocji, jakie towarzyszyły jej podczas ceremonii. Gwiazda nie ukrywa, że jest dumna ze swoich osiągnięć, na które ciężko pracuje od lat, a do tego zwróciła uwagę, jak ważnym elementem jej codzienności są najbliżsi – mąż i córki:

Życie pisze różne scenariusze. Zawsze myślę bardzo pozytywnie o wszystkich moich działaniach i biznesach. Jestem w tym bardzo konsekwentna. Chyba nigdy nie mam czasu na chwilę refleksji na swój temat. Skupiam się na dzieciaczkach, na swoim mężu, na jego karierze i na jego biznesach, i na moim zespole. Kiedy usłyszałam dzisiaj ze sceny tak piękne słowa na mój temat, to po prostu się wzruszyłam.

W pięknych słowach nawiązała do 4-letniej Klary i rocznej Laury. Zdradziła, że z wiekiem coraz częściej dostarczają jej powodów do wzruszeń:

Zależy w jakim momencie życia jestem. Jako mama dwójki przecudownych córeczek coraz częściej się wzruszam.

Całą rozmowę z Anią publikujemy poniżej.

Gwiazdy na gali ShEO Awards 2021:


Anna Lewandowska Liderką Biznesu wg tygodnika Wprost

Anna Lewandowska Liderką Biznesu wg tygodnika Wprost

Anna Lewandowska Liderką Biznesu wg tygodnika Wprost

Anna Lewandowska Liderką Biznesu wg tygodnika Wprost

Anna Lewandowska i Maryla Rodowicz - Gala ShEO Awards 2021

Anna Lewandowska i Maryla Rodowicz - Gala ShEO Awards 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wszyscy jesteście żałośni, szczerze mi was szkoda. Każdy ma to na co zapracować. Zazdrość przemawia przez wszystkich którzy wypowiadają się w taki sposób o ludziach których osobiście nie znają. Dla mnie Pani Ania jest kobietą z klasą. Jest tam gdzie jest dzięki przede wszystkim sobie, swojej rodzinie i bliskim którzy ją wspierają i pomagają.

 • Gość pisze:

  Super Ania👍 Podziwiam i szanuję

 • Gość pisze:

  Zbyt głupia jest by prowadzić interesy

  • Matylda pisze:

   Pani Małgorzata Rozenek-Majdan pięknie się wypowiedziała👏👏👏To prawdziwa dama która posiada inteligencję i klasę, mogłaby nauczyć Annę Lewandowską jak publicznie się wypowiadać, a tu taki wstyd, Bujała się i nie wiedziała co ze sobą zrobić.

 • Gość pisze:

  Odbierając nagrodę widać byl poziom inteligencji nigdy nie umiala sie wypowiedzieć publicznie a za sukcesami stoi sztab ludzi i nazwisko

 • Any pisze:

  Biedna zapracowana kobieta… dajcie jej juz emeryture najlepiej za pieniadze podatnika… tak ciezko pracuje.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×