Szukaj

Anna Kalczyńska żyła w czystości przedmałżeńskiej?! “Nie wiem jak dzisiaj młode pary podchodzą do tego, ale…” [WIDEO]

Anna Kalczyńska wspomina swój ślub

Anna Kalczyńska to obecnie jedna z czołowych dziennikarek TVN. Gwiazda prowadzi Dzień dobry TVN, a na swoich mediach społecznościowych chętnie dzieli się ze swoimi fanami życiem prywatnym. Nie inaczej stało się w 10. rocznicę jej ślubu.

W 2007 roku Kalczyńska poślubiła Macieja Maciejowskiego, z którym wychowuje trójkę dzieci. Na początku czerwca mijała dekada od tego wydarzenia. Para nie spędziła jednak tego dnia nadzwyczaj odświętnie.

Wydawało mi się fajne wspomnienie tego dnia. Tym bardziej, że to taka okrągła rocznica. 10 lat to coś znaczy. W każdą rocznicę staramy się jakoś uczcić ten dzień, więc i była kolacja romantyczna, i kwiaty, ale nic nie planowaliśmy takiego extra. Były pomysły, żeby przebiec się w maratonie na Mazurach czcząc te 10 lat, ale wyszło to co wyszło, czyli kontuzja i nie bardzo mogłam wziąć w tym udział – powiedziała nam

Dziennikarka zamieszczoną na Instagramie fotografię podpisała dość jednoznacznie: “Mąż w delegacji a równo 10 lat temu też nocowaliśmy osobno, bo Mamusia powiedziała…:”no chociaż poudawajcie trochę, dla przyzwoitości”! Następnego dnia było już bardzo wesoło i zdecydowanie mniej przyzwoicie”

Tak było. Nie inaczej. Myślę, że to też jest ciekawe. Nie wiem jak dzisiaj młode pary podchodzą do tego, ale w tamtym czasie moja mama śmiała się z tego. Oczywiście, dla wszystkich była to żartobliwa sytuacja, ale faktycznie tak wyszło. Nam Paniom było łatwiej przygotowywać się u moich rodziców w domu, więc nocowałam faktycznie u mamy, a panowie swoimi tropami szykowali się w naszym ówczesnym mieszkaniu. Faktycznie spędziliśmy tę noc osobno i to śmiesznie, że po 10 latach przyszło nam znowu tę wigilię ślubną spędzać osobno – wyznała

Czy to oznacza, że żyła w czystości przedmałżeńskiej?

Nie. Nie. Śmieszne. Mama wtedy się strasznie z tego śmiała. Śmieje się też dzisiaj. Wiadomo, że nie – zdradziła

Annie i Maciejowi życzymy kolejnych 10, a nawet i 100 szczęśliwych lat!

Zobacz także: Anna Kalczyńska chwali się zdjęciami ze ślubu: “Suknia nie mieści się na Insta” 

Anna Kalczyńska - Sabrina Pilewicz x Martini

Anna Kalczyńska – Sabrina Pilewicz x Martini

Anna Kalczyńska obchodzi 10 rocznicę ślubu


Myślisz, że Anna Kalczyńska powinna mieć więcej dzieci?

×